Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sajtdavid

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, kompakt telefont keresek:

    - Árkategória: Ha a funkciók indokolják, nem baj ha drága.
    - Használt vagy új?: Mindegy
    - Hol vennéd meg? Mindegy
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel: Hosszútávra
    - Mire használnád: Munka (email, dokumentumok, multitasking), fotózás, videózás
    - Operációs rendszer: Android + Google Services
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra: Kompakt. Most P20-ast használok, nem szívesen használnék nagyobbat, örülök ha találok kisebbet.

    Igyekeztem keresni szóba jövő opciókat, az alábbi táblázatban összefoglaltam:

    Röviden:
    Xperia 5 III: Sajnos csak elődjéhez találtam DXOMark tesztet, de az újnál is azt olvastam, hogy éjszakai videófelvételek nagyon gyengék. Ezen kívül napfényben nehezen látható kijelző zavar. Nincs face unlock. Ha ezekkel nem lenne baj, jó lenne..
    S21: Nincs jack, ami eléggé fáj, illetve nem túl meggyőző a kamera.
    Pixel 5: Azt olvastam nagyon lassú, ahhoz képest meg drága.
    Zenfone 8: Szintén az éjszakai felvételek gyengesége problémás, illetve halottam alaplapi hibákról is.

    Tud valaki olyan eszközt, ami esetleg ezeknél jobb lenne a fenti szempontok szerint? Ha nincs, szerintetek ezek közül melyikkel járok a legjobban?

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • sajtdavid

    csendes tag

    válasz yuing #165970 üzenetére

    Köszi a választ. Sajnos mindenképp Androidos telefont keresek, néha bütykölök rá, bár irigylem az iPhone tulajdonságait.
    Egyelőre a Sony felé hajlok, face unlock talán hackelhető, rosszabb kamerája meg valószínűleg nincs mint a legtöbb vetélytársának, de még emésztem az árát. Utánanézek még jobban a visszajelzéseknek is, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák