Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • derekmorgan

    csendes tag

    üdv!

    Telefon vásárlás előtt állok. Októberben lenne 4 éves a one plus 2-m amit a gyártótól rendeltem újonnan. Alapjába véve nem lenne rossz még a teló de lassan 4 év után.. már nehezen viselem az állandó töltést a forrósodást . a bluetooth beszart (szerintem vízbe ejtés miatt :D :() meg már a hangszóró se olyan mint rég illetve a fényképek videófelvételek is se valami jók.----->

    árkategória : 90-130 ezer között legyen
    használt és új lehet! kártyafüggetlent szeretnék nem vagyok a törlesztés híve.
    honnan vásárolnám : gyártótól,online mobil boltok és innen apró-ról vásárolnám.
    mennyi időre tervezek: kb 3 évre tervezek. de minimum 2 év.
    op rendszer.. egyszerű könnyen kezelhető és átlátható legyen.
    képernyő : minimum 5.5 colos legyen. teljes képernyős előnyt jelent.
    mire használnám :főleg netezésre ,zenehallgatásra,néha film sorozat. és nagyon örülnék ha tudnék koncerten koncert felvételt készíteni és nem recsegne ropogna felvett anyag..
    aksi 3500 felett de közel legyen a 4000 mah-hoz

    én szemeztem már pár telefonnal. de nagyon nehéz a döntés... mate 20 pro. honor20 xiaomi mi 9t oneplus 7 oneplus 6t ezekre gondoltam . ti hogy látjátok ? előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!
    üdv ádám

  • derekmorgan

    csendes tag

    válasz derekmorgan #144193 üzenetére

    Én sose néztem hogy melyik telefonnak milyen az op rendszere.. lehet nagyon sok hiányosság volt az évek során de nem foglalkoztam vele nem érdekelt.. megszoktam .. ennyire rosszak lennének a fentebb említett telefonok menü rendszere, beállítása ? egyszerű emberke vagyok nem gondolnám hogy zavarnának dolgok..ha valami nem ott van ahol lennie kell vagy nem tudom hogy pontosan hogy fogalmazzam ezt.

Új hozzászólás Aktív témák