Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diebold85

    csendes tag

    Sziasztok,

    Egyik lány ismerősöm akar telefont venni, és kérte, hogy nézzem meg, amit kinézett (Huawei p8 lite) jó lehet-e.:)
    Most a telenornál 48e-ért meg tudná venni részletre.
    Amennyire olvastam róla tesztet az oldalatokon, egész jó kis telóról van szó, bármennyire is kistesó.
    Viszont az lenne a kérdésem, hogy ti mennyire ajánlanátok, illetve milyen más javaslatotok lenne.

    Amit én tudok, hogy neki fontos:
    - Max 50ezer
    - Droid
    - Telefon, sms, zenehallgatás, rádió, néha fotózás, netezés, kisebb játszadozás
    - Hosszú távra tervez (előző telója is 2 éve van meg, csak már használhatatlan, emiatt lesz csere)
    - Új
    - Hol vennéd meg kérdésre most azt mondanám, hogy ő most a telenor oldalán nézelődött. Amennyire tudom, neki számít az, hogy ha lehet akkor részletre meg tudja venni.

    Válaszotokat előre is köszi,
    András

    [ Szerkesztve ]

  • diebold85

    csendes tag

    Sziasztok,

    No a BF miatt, és mert már amúgy is érett egy ideje, le akarnám cserélni a telómat.
    Jelenleg egy Lumia 930-asom van. Nincs különösebb bajom vele hardverileg, csak hát na...
    A lényeg, hogy nem nagyon akarnék feltétlen hardverben gyengébben teljesítő telót, de váltani kell a win-ről.

    - Árkategória. 100-150
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál. Ha szolgáltató, akkor meg telekom, mert ott vagyok.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 2-3 évet bírjon ki minimum.
    - Mire használnád? Mail,youtube/filmezés, fotózás, néha játékok, facebook, navigáció, zenehallgatás
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android/IOS
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Megszoktam már a Lumiám méretét, úgyhogy nyugodtan lehet 5" vagy felette.

    Ami még fontos lehet, hogy a Lumiám hátlapi kamerája nagyon szuper kis képeket csinál, nem lenne rossz, ha ezt hozná kb-ra az új is. Illetve megszerettem, hogy vezeték nélkül is tudom tölteni (Wireless Charging), úgyhogy ez sem lenne ellenemre.
    Jah és ha lehet ne kelljen naponta tölteni, bár a Wireless Charging miatt, ha otthon vagyok általában rá szoktam dobni a platformra.

    Előre is köszi a segítséget. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák