Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbgvbs

    újonc

    Sziasztok!

    Most jutottam el oda, hogy a jól kihasznált HTC Desire X telefonomat lecseréljem, és vegyek egy használhatóbb készüléket. Nézelődtem már ezekben a kategóriákban, viszont kíváncsi lennék a véleményetekre.

    A leírás alapján a kövi infókat kell megadnom:
    - 110 eFT-om van erre a célra maximum.
    - Mindenképpen újonnan szeretném vásárolni a telefont, kártyafüggetlenül.
    - Szeretném, hogy Android OS fusson rajta.
    - Lehetőleg olyan kiadást szeretnék, hogy még az Android 6.0 várhatólag jelenlen meg rá (hivatalosan)
    - Elvárásom a telefon felé, hogy a benne lévő hardver hajtsa ki rendesen amit odatettek. Fusson folyamatosan, akadozások nélkül. (alkalmazások közötti váltogatás, smooth böngészés, stb..)
    - Legyen a benne lévő hardver kimondottan megbízható. Amit veszek telefont, azt legalább 2 évig szeretném használni, úgy hogy ne kelljen gondolkodnom a cserén.
    - Nem szeretem, ha egy gyártó a saját (sokszor teljesen haszontalan) alkalmazásaival teletolja a telefont. Zavar ha sok fölösleges cucc van rajta.
    - Ne legyen lehetőleg 5 inch-nél nagyobb a kijelzője, mert afölött már az a tapasztalatom, hogy kényelmetlen a kezelése.
    - Nem para, ha naponta kell tölteni, de azért azt az 1 napot húzza ki úgy, hogy nyüstöltem nap közben.
    - Ha a kamera nem csinál olyan jó minőségű képet, attól nem futok el hazáig, nem fényképezőnek akarom használni.
    - Ezenkívül előny, ha jól van összerakva a teló. Masszív felépítésű cuccot szeretnék.

    Így ezek, amik a választásomnak a fő vonalát képezik jelenleg. Ha van ötletetek, azt szívesen fogadom. Annyit szeretnék kérni, hogy ha van rá lehetőség, akkor egy indoklást írjatok, hogy miért az (ha priviben jön az se baj). Informatikus vagyok, úgyhogy megértem az érveket, illetve utána tudok olvasni részletesen a dolgoknak, csak a mobilok világa sosem fogott meg annyira, ezért fordulok hozzátok.

    Előre is köszi a segítséget.

    üdv,
    Dzsimbó

Új hozzászólás Aktív témák