Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donovan07

    csendes tag

    Sziasztok!

    Milyen készüléket ajánlanátok?

    5,2"-os képernyőméret lenne a minimum és max. 60 ezer forintért keresek olyan készüléket, ami lehetőleg fémházas és átlag felhasználásra megfelel (facebook, instagram, youtube, böngészés, kisebb játékok, átlagos fényképek készítése) és itthon vásárolnám.

    A Vernee Mars készüléket néztem, minden szempontból megfelelne nekem.

    Nektek esetleg van jobb ötletetek?

    Köszi srácok!

  • Donovan07

    csendes tag

    Sziasztok!

    Éppen okostelefon vásárlás előtt állok, sajnos elég vékony pénztárcával. Szükségszerű lenne vennem egy telefont, az alábbi a helyzet:

    - Facebook, instagram, youtube nézegetése, hírek olvasása, e-mailezés, alap játékok futtatása, illetve néha egy-egy fotó elfogadható minőségű elkészítése lenne a vágyam
    - mindez 50.000 forint alatt
    - opció az is, hogy a használhatatlanul betört kijelzőjű, több, mint 3 éves LG G2-met megcsináltatom, szegénynek már az akkumulátora sem újszerű, de nagyon szerettem
    - további lehetőségekként néztem a Vernee Thor és Mars modelleket (a Mars is csak akkor, ha szerintetek megéri a +15 ezer a Thorhoz képest), és a 32gb tárhelyű Xiaomi Redmi 4A-t
    - más vonalon elindulva opció még a Huawei P8 lite, inkább a jobb kamera miatt, hardveresen talán elég lenne
    - szeretném legalább egy - másfél évig használni

    Nagyon köszönöm, ha segítetek, ti jobban értetek hozzá. :K

Új hozzászólás Aktív témák