Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fl3x

    aktív tag

    Sziasztok!

    igazából a véleményekre lenne szükségem kinéztem pár mobilt magamnak: Sony Xperia Z, HTC One, One mini, One X (tudom, hogy ez régebbi típus de elég jókat olvastam róla). Igazából újonnan vagy esetleg PH-ról vmi garisat is vennék, nekem legfőképp böngészés, fész, mail, filmnézés, zene lenne használatos. HTC elég drága ahogy néztem, igazából nem értem miért :F A One miniről ahogy néztem a tesztet itt PH-n azt írták a végén h LTE nincs, de amikor a T-mobilnál rákerestem a készülékre ott meg azt írták van :F Samsun készülék egyáltalán nem jöhet szóba, bármilyen más gyártó még igen. Nekem elég fontos lenne h gyors legyen, ne legyen "homokórázás" ne töltögessen semmit amint megnyomom nyissa, csinálja amit kell, persze nem internetezésnél gondolom, mert tudom h ott van töltési idő mire bejön az oldal stb. Hosszútávra szoktam venni telefon 2-3 évre minimum, egy sony xperia mini pro-t cserélnék, nagyon szerettem, de már elavult lassú nagyon, viszont meg voltam elégedve vele :)

    Segítségeteket előre is köszönöm. (ha valami fontos infót kihagytam bocsi :D )

    Üdv.: Fl3x

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    válasz pit stop #43090 üzenetére

    Ez az LG G2 felkeltette a fantáziám, nagyon jó hardwere van és engem pont ha kamera hidegenhagy, nem fényképezgetni akarok telefonnal, sosem értetem h minek minek 200ezer mpixel, mikor megcsinál egy képet és 150mega -.- Fényképezni akarok veszek fényképezőt....

    Huawei P6 pedig az ára miatt érdekel legfőképpen, mert abban elég jó és hardwere ügyileg is ott van, az h saját proci igazából nem nagyon zavar a kérdés h meddig bírja?!

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    válasz pit stop #43100 üzenetére

    16G elég nekem bőven pár film és zene rámegy, filmeket meg cserélgetem azért, sőt a zenét is, szóval igazából az nem negatívum. Igen a Sony Z kettő között van de Huawei Ascend P6 jóval kedvezőbb áron van és LTE nincs benne ugye, meg a kijelző egy picit gyengébb, de ám meg elég hasonlóak, Huawei formája jobban is tetszik ám, szóval úgy érzem h Z re az 15-20 plusz nem érné meg, viszont ha már Z-re szavaznék az 15-20 plusz a LG re megérné. Ez az LTE dolog amúgy mi lenne ilyen parasztvakítás téma? V miért nyomják ezt ennyire?

    (#43098) w333

    Igen elég jó kis kütyü, lehet majd ő lesz a befutó, igaz a kamera az nem igazán hat meg, ha nem lenen benne se érdekelne :D

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    válasz pit stop #43106 üzenetére

    Sejtettem h vmi ilyesmi a dolog. Jatekra nem hasznalnam egyaltalan arra van pc -m, csak a leirt funkciokra kelkell arra pedig sztem tokeletes.

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    Sziasztok!

    egyik hölgy ismerősöm mobilt vesz és ez a 2 opció áll rendelkezésre:

    Samsung S7275 Galaxy Ace 3 LTE
    vagy
    LG Optimus L7 II

    nem igazán tud dönteni, kellene egy kis löket valamelyik irányába :D
    Előre is köszi!

    Üdv.: fl3x

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    válasz d@minator #53921 üzenetére

    Amúgy ez a 65K jónak hangzik, bár lehet hogy mégse. Tehát a vodánál a csomag 5990 ha jól láttam és 500MB net 150p duma. Nem tudom ki hogy van vele, de én mivel mindenkinek van face, viber, skyp v akár waccap, telefonálni kb 20p szoktam egy hónapban nagyon maximum, szóval telenornál 2790 havidíj 500mb net viszont csak 50p duma, a teló 100 :((, de ha megnézed h 2év alatt te a havidíjban + 76800 fizetsz ki akkor 141800 ért vetted a telót, de mondom ez csak az én saját véleményem és elképzelésem. Igazából kedvesek voltak 5ezer kedvezménnyel csak őszintén szart sem értél vele :D Sima GO ban is 79 a teló igen csak a csomagban van 150MB net ami igen csak karcsú 2 hét alatt lenyomom úgy h nem is böngészek orba szájba a telefonnal, mert melóba nem nagyon tudok itthon meg van wifi, ezáltal elő kéne fiezetni min 500MB ami min 1000Ft felárat jelent havonta, a telefon ára meg gyorsan felkúszna 113590-re :D Jól nyomja a voda ezt az olcsó telefon marketinget, de ha utánaszámolsz nem biztos, hogy olyan hű de nagy vétel volt ez :)
    Bocs az OFF-ért, senkit nem akarok ezzel megbántani csak egy kis eszmefuttatás.

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    Sziasztok telefom vasarlas elott all egyik jo ismerosom, ezek a parameterek:
    Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    40ezer kornyeke
    Uj
    Függetlenül újonnan gyártói garanciával
    Hosszú távra, best buy, ha van most
    - Mire használnád?
    Telefonalas, netezes, filmnezes
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android

    Mit ajanlanatok?

    Udv.: fl3x

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

  • Fl3x

    aktív tag

    Sziasztok a segitsegeteket kernem telefon vasarlasa elott, alabb valaszoltam az osszefoglaloban leirtakra, elore is nagyon szepen kozonom mindenki segitseget!

    - Árkategória
    100K kornyeke, inkabb kevesebb mint tobb
    - Használt vagy új
    Uj midenkepp
    - Hol vennéd meg?
    Függetlenül újonnan gyártói garanciával vagy előfizetésre egy szolgáltatónál (telenor). Ha minden kotel szakad esetleg itt apron.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    2-3 evig ha kitartana az jolenne.
    - Mire használnád?
    Legfokepp netezes, jatek es filmezes.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Elsosorban android lehetne, masodsorban WP is megfelel, ha az jobb eppen ar/ertekben.
    Kujelzo merete 5,5"-ig minden belefer.

    Udv.: Fl3x

    [ Szerkesztve ]

    " Nem az számít mekkorát ütsz, hanem hogy hány ütést állsz ki mikor talpon kell maradni!"

Új hozzászólás Aktív témák