Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norral

    aktív tag

    Sziasztok, kérlek segítsetek, Édesanyámnak keresek új telefont.

    Árkategória
    50-80k HUF

    Használt vagy új?
    Csak új.

    Hol vennéd meg?
    Újat szeretnék függetlent, gyári garanciával. Ha lehet nem (nagyon) kókány helyről.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Jó ár érték arány a lényeg, de én személy szerint örülnék, ha most 4 évig nem zaklatna, hogy vegyek neki telefont, szóval legyen megbízható. :)

    Mire használnád?
    Netezés, telefonálás, fotó, szelfi egyáltalán nem. Fotónál sem kell nagyon szép minőség, apukámnál mindig van egy rendes fotómasina.

    Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android, iOS kizárva nála.

    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    El van a lapátokkal is, akár 6,3" is jó lehet.

    Egyéb:
    Samsungot utálja, eddig Nexu, azaz pure android telefonjai voltak kb mindig, szóval nem baj, ha ahhoz közelebb van a UI és nem nagyon-nagyon egyedi, de tudjon a telefon magyarul.
    Ha lehet ne legyen fekete, preferált színek a fehér vagy piros, de ez kevésbé fontos, mint a többi szempont.

    Én a Xiaomi Redmi Note 8 64GB -ot néztem ki neki, mert NFC-t nem használ, de azon meg van értesítési LED elől, viszont fogalmam sincs melyik webshopból szabad megrendelni, nem ismerem ezeket egyáltalán. Ha szerintetek ez jó választás, akkor itt is elfogadnék némi tanácsot. Ha persze van más javaslat, akkor az is jöhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák