Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shev acm7

    tag

    Sziasztok!
    Telenoros okostelót szeretnék venni, ebben kérném a tanácsotokat. A mostani gép picit megzuhant és szilánkosra tört a kijelző, ezért vagyok kénytelen cserélni - ő egyébként egy SE Xperia Mini Pro, imádom a billentyűzetét :S
    Főbb kritériumok az kiszemelttel szemben:
    - gyors és pontos GPS
    - tiszta telefon-hang (tehát nem a multimédia rész, hanem telefonálás közben)
    - jól kezelhető "billentyűzet", nem picik az ujjaim ;-)
    - jól bírja az akksi
    - LED flash
    - Android

    Az árkategóriát a kiszemelt telókkal próbálom belőni:
    - Samsung Galaxy S Advance (eddig asszem ő a favorit)
    - HTC Desire X
    - Sony Xperia Go
    - Sony Xperia Sola
    (A két Sony egyébként vmiért kevésbé tetszik, de meg lehet győzni, nem véletlen hogy most is SE van) Olcsóbb lehet (ár/érték arány fontos, nem pedig hogy drága legyen), drágább már nem igazán, ugyanis az árban következő szimpatikus készülék (Samsung Galaxy S III Mini) a HTC Desire X másfélszerese.
    Köszi előre is a segítséget!

  • Shev acm7

    tag

    Sziasztok!

    Új mobil vásárlására kényszerültem (Telenor), és "sikerült" a dolgot leszűkíteni 2-3 készülékre. Alap elvárás volt: Android-os, 125-140mm magasság (alapvetően tehát 4,5 colos kijelző), LTE.
    A kiszemeltek:
    1. LG Leon
    2. Huawei Ascend Y550
    (3. Alcatel OneTouch Idol 2 S) utóbbi azért zárójelben, mert a kényelmesnél picit nagyobb, régebbi technológia, de drágább mint a másik kettő együtt.

    Döntő szempont: megbízható és gyors működés, kiemelve a wifi-n történő letöltést is.
    Köszi előre is!

    szerk: teljesen átlagos felhasználásra lenne (net, sms, néha fényképezés), semmi játék.
    szerk2: legfontosabb, hogy minél jobb legyen a térerő. Samsunggal nagyon befürödtem már így, alig voltam elérhető.

    [ Szerkesztve ]

  • Shev acm7

    tag

    válasz BenHans #78636 üzenetére

    Köszi!
    Igen, Leon 4G LTE teljes neve. A tesztet én is néztem róla, azért is vagyok némileg bizonytalan - rákeresek, hátha van pozitív általános tapasztalat, és nem típushibáról van szó.

    Sajnos a Telenor-on belül egy flottás megoldásról van szó, aminek a kínálata szűkebb, így tényleg lekorlátozódik a dolog erre a 3 típusra. Egy Samsung Galaxy Ace 4-et és egy Core Prime-ot már korábban kizártam, nem merek ismét samut venni.

Új hozzászólás Aktív témák