Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ateszm

    senior tag

    Szép napot Nektek!

    Telefon vásárlás előtt állok,ebben kérnék segítséget személyes tapasztalatokat!

    - Árkategória. 100K körül van a lélektani határ amit hajlandó vagyok kiadni érte.
    - Használt vagy új? csak új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával,!
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, best-buy telefont keresek elsősorban!
    - Mire használnád? telefonálás, net, facebook, messenger, és ami talán a lefontosabb, nyaralós fényképező valamint adott esetben referencia képek bemutatása fotós tevékenységemnek (ips előny de nem feltétel)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, androiddal teljesen jól elvagyok lassan 10 éve már.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    a kiszemeltek közül nincs lényegi különbség. Igazándiból nagy kezem van,nem számít a mérete különösebben.

    Leginkább mostanában xiamomi márkát nézegetem,közülük is a Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB 6GB valamint a Xiaomi Mi Note 10 Lite 128GB 6GB
    Egyéb alternatívát szívesen meghallgatok olvasok róla tapasztaltabb kolléga ajánlása után.Sajnos élőben nem tudom kipróbálni őket. Fotós szemem az ips kijelzőhöz szokott,a két telefon között egyébként nem látok lényegi különbséget. (persze lehet van ettől) :D

    Kicsit hosszúra sikerült, ne haragudjatok! Várom segítő válaszotokat! :R

    Üdvözlettel: ateszm

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák