Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4ller

    tag

    válasz L4ller #89833 üzenetére

    ajándékutalvány megoldva, edigital elfogadja pickpack pontokon.

    "Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot."

  • tixem

    addikt

    válasz L4ller #89833 üzenetére

    A nagy üzemidő miatt nem sok telefon közül lehet választani, holott 70-75 körül már azért sok van, de az akkukapacitás miatt sok kiesik.

    A nagy gyártók közül egyedül a Sony M4 Aqua dual sim (nem a sima, abban csak 8 giga tárhely van amiből másfél szabad csak, a dual sim-esben 16 giga van, ellenben nem biztos, hogy edigital-ban beszerezhető) változata az ami említésre méltó proci, kijelző és memória tekintetében ennyi pénzért, de abban a 2400 mAh-s telep nem biztos, hogy ilyen igénybevétel mellett kihúzza egy teljes napig.

    Nagyobb teleppel a kínaiak közül lehet válogatni, de ezek közül sem sok olyan van, amiben minden általad felsorolt dolog megvan.
    Vibe P1m jó telefonnak néz ki, ugyan hazai teszt még nincs róla (és külföldi se nagyon), de az a7000, a6000, a5000 modellek mellett ez is biztosan sikeres lesz itthon. 5 col, de csak hd felbontás, nem a legerősebb (értsd: nem snapi 810, de bőven elég mindenre) modern vas van alatta, kamera képességei valószínűleg az A7000 szintjén lehetnek, viszont van benne egy 4000 mAh-s akku és van benne 800 mhz-es LTE is. 70 ezerért talán a hd kijelző nem a legjobb, de annyi előnye azért mégis van, hogy az alacsony fogyasztású vas és a kisebb felbontású kijelzővel egy ekkora akku röhögve elmegy 2 napot.
    - Másik opció az M2 Note. Edigital-ban 60 ezer, ugyanaz a SoC, mint a Lenovo-ban, ellenben nuku rádió és 5 helyett 5.5 col viszont full hd. Akku 3100, de egy napot ez is lazán kibír, mert jól gazdálkodik a rendszer az energiával. LTE - 800-as legalábbis - sajnos nincs.
    - Redmi Note 2 a másik versenyző, ebben jóval erősebb SoC van, mint a másik kettőben, cserébe többet is kér enni, viszont van benne FM rádió. Üzemideje az m2 Note-éhoz képest azért kevesebb, a MIUI és a vas jobban kajálja a telepet.

    Ott van még a Lenovo P70, de az edigital-nál már 85 ezer és lényegében sokkal többet nem tud a P1m-nél így azt hagyjuk is. Mind a 3 telefon tud microsd bővíthetőséget.

    A fentiek tekintetében én a Vibe P1m-et választanám, minden benne van amit felsoroltál és üzemidőben is frankó a cucc. Ha a Siswoo C55 3300-as akkuval (teszt itt) elmegy 2, fogcsikorgatva 3 napot, akkor ez is. Biztos vagyok benne. Ja, P1m-en van valamiféle víztaszító bevonat is, persze nem ip védettség, de cseppek ellen talán hatékony.

    (#89835) uregpapa Ha az LTE nem fontos akkor valamelyik kínai, csakaz a baj, hogy a Z3c-nél mindegyik nagyobb. 70 körül Huawei P8 Lite az egyik ami 5 col és tud LTE-t ámde a 2 sim csak úgy lesz 2 ha nem raksz bele microsd-t, ha igen akkor az egyik sim-ről le kell mondani.
    Meizu M2 Note és Xiaomi Redmi Note 2 pedig egyaránt 5.5 colosak, így méretükből adódóan valószínűleg nem lesznek jók.

    Sony M4 Aqua Dual sim az ami valószínűleg a legjobb választás ennyiért (nem a sima, abban csak 8 giga tárhely van amiből másfél szabad csak, a dual sim-esben 16 giga van), van 2 sim slot és külön microsd bővíthetőség is. Snapi 615 + 2 giga ram, viszont ez is 5 colos és csak hd. Vibe p1m van még hasonló paraméterekkel.
    Hardverben sajnos a z3c szintje ennyi pénzből kivitelezhetetlen, leghamarabb hasonló erejű készülék az Honor 6 lenne, de az meg 77-től indul partneronál, gyártói garival viszont 90+k. De az meg nem dual sim-es, illetve van bőle de az itthon ritka darab és drágább is.

    (#89836) lacam [link], avagy [link], viszont ebben több pénzért nem olyan bivaly a GPU és az akku is kisebb, ellenben kapsz 2 év gyártói garanciát. De azért az M2 Note lazán jobb telefon, én azt venném.

    (#89839) blt.62 LG G4 szvsz, akkor csakis amoled jöhet szóba, bár a g4 IPS-e is eléggé OP. S6 edge ez esetben.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

  • thelion

    újonc

    válasz L4ller #93821 üzenetére

    Stabil, gyors, jól összerakott kis készülék. Nem sok panaszt hallottam még róla. Frissítésekkel sem nagyon szokott elmaradni a Huawei, én ebben az árban biztosan ezt venném.

  • Palapo

    aktív tag

    válasz L4ller #93821 üzenetére

    Én majdnem olyan telefont vettem(viszont a tesóm megvette magának),de aztán inkább a LG G4-et vettem meg.
    Amúgy nagyon jókat írnak róla. Olvasd el a mobilarénás tesztet róla... ;)

    Ha kell egy kis izgalom,játék,sport,stratégia akkor ezt ki kell próbálnod: http://www.powerplaymanager.com/r735324

  • kali

    legenda

    válasz L4ller #125452 üzenetére

    Szia,

    Szerintem érdemes várni a Honor View 10-re, bár nem AMOLED kijelzős, de amúgy nagyon rendben van, a feleségem Honor 8-át is az fogja váltani, ha hivatalosan is forgalmazva lesz végre nálunk.
    Nem hivatalos viszonteladótól már most is beszerezhető, 140.000 Ft-tól indul.

  • BenHans

    addikt

    válasz L4ller #125452 üzenetére

    Szia!

    Szerintem ebből a keretből egy HTC U11 4/64GB vagy 6/128GB lenne a legjobb.
    Hivatalos weboldalról, ingyenes Club reg. után előbbi 140k utóbbi 155k, ami elég korrekt egy ilyen tavalyi flagshipért.
    Fotózásban 2017 top3-as, röccenés vagy fagyás hírből sem, a Sense közel stock, sebességben memóriakezelésben is top, erről találsz összehasonlító videókat is.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák