Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacam

    aktív tag

    válasz Ájvé #89952 üzenetére

    Oké oké...én nem vitázni szerettem volna :)

    "SGS2-től meg nagyon el vagy szállva, elmondom 40-ért már van sokkal jobb nála, csak ügye számodra idegen a Meizu vagy Xiaomi név."

    Nem vagyok én elszállva az SGS2-től....csak azért írtam, mert tudásban az a MINIMUM amit tudjon az új, amire cserélném (hisz összességében nagyjából meg vagyok vele elégedve, ha ennél jobb, az nekem már csak slusszpoén....SGS2-vel is bőven ellennék még évekig, csak mondom, sz.rakodik már :S )
    Azt meg nemhinném, hogy én vagyok az egyetlen, aki idegenkedig azoktól a készülékektől amiknek még a nevét sem lehet rendesen kiejteni - lehet az attól még űberbrutáljó... Ha jól láttam nem én vagyok az egyetlen, aki ezektől idegenkedik...so please, én igyekszek nem megbántani senkit a kérdéseimmel és -ha lehet- ugyanezt elvárnám.

    "Vegyél akkor SGS3-at ami két év után borítékolhatóan pocsék lesz (több helyről ismerősi körből is ilyen visszajelzések voltak)."

    Ha Ti azt mondjátok az SGS3-al gondok vannak, nem veszek....azért vagyok itt, hogy a TI véleményeiteket meghallgassam -szívesen teszem, sőt, örülök neki- Köszi az infót, SGS3 kiesett.

    "Igazából mindegy is mit csinálsz, de legalább ne offoljuk szét feleslegesen a fórumot, döntsd el mit akarsz és kész."
    Szerintem én végig totál témábavágó voltam...topic-társ akadt ki arra, hogy szerinte nem épek azok (nem ezekkel a szavakkal!) akik csúcs gépet akarnak fillérekért....csak leírtam az igényeimet...az meg alapvető, ebben a topicban.

    "Senki nem akar drágább, de gyengébb minőségű Samsungot ajánlani neked, de vegyél ha neked az kell, tessék SGS3 Noe, Qualcomm SoC miatt talán nem hal meg 2 év után, összeségében elég vállalható készülék, ha márkás kell neked, SGS2 meg fasorba sincs hozzá képest (írhatnám a magokat, RAM-ot,ROM-ot, de téged ez úgy se érdekel)."
    Azt meg is köszönöm, hogy nem akartok sz.rt ajánlani...tényleg!
    A Samsung nem feltétel...az ISMERTEBB kínai (mert ugye minden onnan jön) készülékek azok, amiket szívesebben körbejárnék itt. Ennek a Neo-nak utána nézek. Köszönöm!

    Visszatérve, sokat járok a természetben, a telefon kameráját gyakran használom fényképezésre, videózásra...és eddig az SGS2 képével meg vagyok teljes mértékben elégedve (ezért "nyalom a Samsung s,ggét", nem másért...lásd egy qva ébresztőórát nem tud csinálni a telefonba, 1másodperc után abbahagyja az ébresztést....megoldva egy 400ft-os vekkerrel... a gyári szoftver sem működik rendesen)

    Ehhez kell még nekem tárhely - ami SGS2-ben bőven volt..illetve mellécsaptam egy 32GB-os microSDt.- így kb elférek.. illetve FM rádió -mert gyakran lóg a fülemben a füles.

    Ez nemhiszem hogy olyan nagy igény lenne.... :))

Új hozzászólás Aktív témák