Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikooo

    addikt

    válasz kali #79076 üzenetére

    Bocsi, kifejtem:
    Anno S4 boldog tulaja voltam kb 3 honapig amig eszre nem vettem, hogy a kijelzo fekete hatternel feher betuket megjelenitve gorgetesnel lilas utanhuzast produkalt (de a lehuzott ertesitesi feluleten a zenelejatszo gombjainal is eszreveheto volt amikor le vahy felhuztad) amit szoftveresen akartak javitani (megemeltek a fekete fenyerejet) de nem sikerult. Csereltettem a panelt, ugyan ez megmaradt (kicsit az S6 nal is jelentkezik de sokkal-sokkal jobb).
    Cserepanel also kb 40% -a rozsaszines kepet produkal feher szin megjelenitesenel. Es ezen kivul kamera, akku, osszeszereles minosege...a tobbire mar nem emlekszem, hosszu a lista :)
    Altalanossagban megutaltam az AMOLED -et, mintha nem notte volna ki a gyerekbetegsegeit: nem homogen, sok a hibas darab (S6 rozsaszinesedes, csikozodas) szurke kepet megjelenitve, alacsony fenyeronel latszik a "felhosodes", beeges, oregedes.
    Tudom neked is S4 -ed volt, ahogy emlekszem, lehet csak en vagyok ilyen komplikalt, azonnal eszreveszem a hibakat, a leg aprobbakat is -sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák