Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz blakey #76722 üzenetére

    Köszi az infót :R Nekem egyszer volt a kezemben akkor nem tűnt vészesnek ezért is írtam be a kérdezőnek kapásból. Aztán olvastam hogy a MA! tesztelő Bone123 azt írta hogy akadozik és úgy gondoltam igaza lehet mert ugye hosszabb a tesztidőszak mint az én egyszeri nyomkodásom.
    Mivel nálad még mindig ott van, így elhiszem neked hogy nincs nagy gond, egy update könnyen javíthatott rajta, de azért azután is érdemes lehet egy resetet nyomni neki.

    ellele: Első körben mindenképp ránéznék egy Spirit-re már a HD panel + Snapdragon 410 kombó és az egész jó kamera miatt is. Aztán ha nem felel meg a sebesség akkor megnéznék egy Ace4-et (vagy S4 minit) ami talán gördülékenyebb lehet ugye szintén Snapi410 (S4 mini snap400) csak kisebb a felbontás és a Samsung felülete is reszponzívabb lehet.
    Én a Grand Prime-ért nem adnék a fentiek áraihoz viszonyítva 13-21 ezerrel többet.

    (De azért ha nem jelent nagy hátrányt a kevés app és a sz@rcsempe akkor valahol kézbe vennék a helyedben egy Lumia 640-et vagy 735-öt... :P )

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák