Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Y72 #62310 üzenetére

    Az a baj hogy jelenlegi csúcs telefonok mind Snapi 801 és 805 még 28nn chipek és sokat fogyasztanak emiatt érdemes olyan telefon választani amiben nagy az akku ilyen pl. a G2, Xiaomi Mi4 stb.

    Samsung -nál ezt jól megoldották mivel a Galaxy Alpha -ban már a legújabb Exynos chip már 20nn -s emiatt bődületesen erős és a fogyasztása is sokkal jobb.

    A megváltást szerintem a Snapdragon S810 fogja hozni nagyon bika erős lesz és fogyasztása is sokkal kedvezőbb hála a 20nn chipkészletnek, én pl. nem szeretnék elhamarkodottan dönteni úgy hogy most megveszek valami erős telefon aztán 3 hónap múlva jönnek a sokkal jobb és erősebb telefonok mert akkor a fejemet biztosan a falba verném :D

    Szóval csak türelem ... türelem, hosszútávra még várni kell egy kicsit !

    De ha nem bírsz várni és most azonnal akarsz telefon választani akkor szerintem ár/érték arányban az LG G2, Nexus 5, Xiaomi Mi4 verhetetlen, a drágább telefonok semmivel sem nyújtanak többet sőt egyes esetekben még rosszabbak is, és ha pl. 1 év múlva eladod nem buksz rajta akkorát mint ha most megvennél egy jelenlegi csúcs telefon és azt adnád el ! ;)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák