Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz meszi3 #5903 üzenetére

    Csodálom a türelmeteket. Ilyen stílussal az általam gyakran látogatott topikokból már simán repült volna.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • maestro87

    őstag

    válasz meszi3 #5903 üzenetére

    Az igen! És még én vagyok a paraszt. LOL
    Mert alatta nem tudtok ajánlani, az nem csak az én bajom. Ezek szerint Mo-on sosem volt válság ha mindenki aki betéved ide az 40 ezer forint feletti telefont fog vásárolni. 40k felett még én is tudnék ajánlani telót, de alatta jelentkezik az igazi kihívás!
    Nekem ne mondják azt, hogy nézzek utána (meg senkinek), mert az emberek itt a fórumon szeretnének tájékozódni, utána nézni! Mellesleg a témában járatlan ember azt sem tudja, hogy hol nézzen utána, csak hosszas keresés után találna valami hasznos infót, mint pl. a gsmarena.com-ot. Mert milyen dolog az szerinted, hogy megkérdezi az ember pl. a hardverigényét az android x.x verziónak és azt mondják rá, hogy nézz utána, ott a google, de gyakoribb esetben nem mondanak rá semmit. Akkor hol fórum ez? Ez csak egy példa volt, és sajnos nem csak az én kérdéseimre nem szokott jönni a válasz az ilyenek miatt mint te, mert eltűnik a kérdés a sok OFF válaszban.

    (#5905) fuximaxi: Ha az ember már tud egy programnyelven programozni alapfokon, akkor már a többit könnyebben elsajátítja. Persze nem valami haszontalan játék programra kell gondolni, mert olyat tényleg nem tudok és nem is akarok, hanem egyszerűbbekre, amivel lehet pl. vezérelni egy robotautót. Androidra is csak ilyen szintűt szeretnék majd.

    (#5906) minasm3: Mondtam én egy szóval is, hogy elvárom tőle? Én csak kérdeztem, hogy lehet-e, de persze csak az x. hsz. után jött a válasz, hogy nem bírná futtatni. Akkor kinek a hozzáállásával van a baj, ha ti nem méltatjátok az embert még arra sem, hogy elolvassa és értelmezze a hozzászólásomat és emiatt kell a következő hsz-ben is feltennem ua. a kérdést. Vissza lehet olvasni pár hsz-t. ha nem hiszed.

    Na a viszontnemlátásra!

Új hozzászólás Aktív témák