Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz galaxys80 #52606 üzenetére

    [link] [link] [link] [link]

    Tudom mérges voltál. Akkor nem értettem vele egyet. De az L520 egyáltalán nem jó befektetés a jövőre nézve. Nekem sose tetszett igazán, egy tucathulladéknak tartottam unokatesómmal együtt.
    Leírnám a magánvéleményem az egész WP-ről, reagálni nem muszáj.

    WP7=evolúciós zsákutca, jobb ha nem bolygatjuk a halottat.
    WP8-nál, ami már 8.1, leginkább Nokia van, HTC-ből Samsungből vannak felsőkategóriás modellek, nem rosszak. Legaljából nem Nokiát nem szabad venni.
    Konkrétan az L520-at ismerem. Abból sokat. De hogy nem lenne nyűgös azt nem mondanám. Tekintve életkoromat, a felhasználók iskolás kockagyerekek.
    Anyaghasználatra pocsék. Pláne ha nem fekete, mert a feketén legalább az a szilikon rajtavan, mint az N95-ön, és legalább le fog jönni később...
    Hátlapból sok a hibás, nyöszörgős, lehullós, sorjás, gomblukhibás.
    Kamera nem üti meg a mércém. Egyeseknek jó, én azt mondom használható. Szemcsés, kevéssé fényérzékeny, sötétben, szobában igen rossz(ennél nekem most 3 telóm jobb, mind 5MP-s). De legalább van kameragomb. Videó az jó, 30FPS 720p MP4.
    Gorillaüveg egész jó rajta. Bár hamar befóliázták. A floating touchnak köszönhetően valódi ceruzával is írnak rá.
    Hangja akkor jó, ha megfelelő a füles, lévén EQ nincs és nem is lesz. HPM-70 mint jokerlap itt is jó.
    Üzemideje okostelefonhoz képest jó. Telefonos alapfunkciókhoz, mint kommunikálás írásban és szóban, kiváló, kivétel ha a skype baszakszik...
    A GDR3 és a 8.1 felülete jó. Főleg a 8.1-é. Ugyan nem innovatív, de kényelmes, hasznos. IE9-10 fos. IE11 nagyon jó. Előbbiekben se a renderelőmotor meg a sebesség volt a gáz, hanem a funkcióhiány. Nem volt automatikus kitöltés, jelszójegyzés, betűméretállítás.
    Játékról fentebb szóltam. Egyáltalán nem alkalmas. Eredetileg az Asphalt 8 jól ment, de a frissítések óta nem. Mán a játékot frissítették. Meg a Kína mapok komplexitása magas.
    Ez utal kevés szuflára és ramra. Meg a tőled vett böngészős idézet.

    Aztán többnyire atomstabil.
    Ennek ellenére jót még nem láttam. HuMarc kijelző 1 lehalt egy ujjnyi pixel, kijelző kettő, beég. Fasza...
    Fórumon nem ismert haverjaim:
    hátlap és nand hiba(hibás sectorok, hol ez nem megy hol az nem, flashelés függő, pl beállítások menüben pontok)
    hátlap és kijelző pöttyök
    bekapcsológomb

    4 teló négy hibás. Fasza... Jó tudom garancia. De az én játékom, miszerint 2-4 éves akkori legdrágább csúcsteló, az számomra sokkal jobban bejött... Eddig egy kijelzőcserére szorultam halott pixel terjedése miatt Nokia N900-on. (HTC HD2-t most hagyjuk, az egy modell, híres hibával, meg már úgyse cél, meg nem is az enyém volt)

    Úgyhogy röviden ennyi. Már van multitask, bluetooth küldés is. Szerintem tök jó, jobb mint szenvedni az olcsódroiddal, de felemás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák