Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P4lom5

    csendes tag

    válasz padi68 #167932 üzenetére

    Ó, én gyűlölöm a Samsungot, mindig bajom volt mindegyik Samsung termékkel, legyen akár telefon, akár tévé, akár mosógép. 😟 Ha fizetnének, akkor sem kellene semmilyen Samsung cucc.

    11t pro-n gondolkoztam én is, de nekem nem éri meg az a plusz 40-50k. A kamera annyira nem izgat, max a családot fotózgatom, arra meg bőven jó a mostani Redmi note 9 pro-m kamerája is, egy minimális utólagos szerkesztgetéssel. Ha a 11t-vel tudok olyan képeket lőni alap (AI) beállítással, amiken nem kell utólag fényerőt, élességet és kontrasztot állítgatni, akkor én már bőven elégedett leszek. 😁
    A gyorstöltés se érdekel különösebben és a hangszóró sem, mivel bluetooth fejhallgatót használok úgyis.
    Nincsenek nagy igényeim telefon terén, nekem kb csak az a lényeg, hogy a hardvere legyen elég combos ahhoz, hogy akár 3-4 év múlva se legyen a telefon vállalhatatlanul lassú. Mondjuk ez is tök felesleges, mert úgyis max egy-másfél éven belül lecserélem mindegyiket. 🤦🏻‍♀️ 😁
    Igazából elég lenne bőven egy 11 lite 5G NE is, de zavar, hogy csak 6,5 col, nem pedig 6,67. Szeretem a tepsi méretű mobilokat. 😁

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák