Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz Ájvé #125961 üzenetére

    Arra jutottam, hogy ha lámpafényes szobában mozgó gyerekről elfogadható fotót szeretnék készíteni telefonnal, arra legolcsóbban a Samsung S7 képes. Az előbb kipróbáltam egyet félig lehúzott redőny és minimális lámpafény mellett, gyors mozgással, és hozta az elvárt szintet. Referenciaként egy Samsung J3 ugyanilyen körülmények között a szokásos pocsék (homályos) képet készítette. És az A3 2017-em is pocsék képet készített volna, ismerem a képeségeit.
    Olvastam teszteket, az alábbiak kerültek képbe:

    A leírások szerint nappali fénynél a Honor 8, iPhone SE vagy U11 Life hozzák ugyan az S7 szintjét, de kevés fénynél csak az S7 nem vérzik el. Csak az ára... 80-90e Ft-ot még valahogy megemésztenék talán, de 107 azért jóval több. Ugyanakkor a hardvert tekintve (4GB RAM) - azt gondolom - 2-3 év múlva még egy használható telefon lenne. Játék nem számít, csak Facebook, Messenger, Chrome, Waze, fotózás, videózás.

    Mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák