Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz w.miki #120543 üzenetére

    S3 az nagyon távol áll térben és időben ettől. Van S3-am igaz törött üveggel és beázott, szóval hangszóró sincs. Lényeg hogy pokolian kimondhatatlanul szánalmasan szar még a ZTE Blade Q-hoz képest is amit művel (S3, gyári 4.3, tudom tudom). CM-el esetleg de ilyen idős telefonra nem áldoznék sokat.

    S4-be már kiegyeznék ilyen árban, valóban jobb lenne egy régebbi teló jobb kamerával, de csak 32-bites procival. Viszont jó állapotban találni egyet ilyen árban az lehetetlennek tűnik. Ace4-ek meg S4 minik mennek ilyen árban.

    Amit meghúznék minimumnak az a 2GB RAM, 6-os droid valamilyen formában és legalább 8GB ROM.
    Jelenleg itthoni alternatívák, OT-995-ös Alcatel és OneTouch 6014-é alakítható OT Fire E. Meg a ZTE Blade Q ha kiköltözök végre. Nos, mind szar, de legalább az erővel arányosan egyre régebbi az OS :DDD

    Gyro és iránytű nem is kell. GPS se hinném, hogy működne, Thorban se megy. De nincs rá szükség sem. Igazából csak az kell, hogy erőből vigye a droidot. Vernee Thor előtt volt Huawei Y550, sajnos már az is kevés, 1GB RAM 4GB ROM, állandóan nyüszített.

    HomTom arra kell, hogy ne kelljen rövid feladatokhoz benyomni és úgy hagyni az asztali gépet. Meg hogy legyen skype szintén állandóan bekapcsolva hagyott gép nélkül.
    Ezen kívül fotózás videózás nem professzori szinten.

    HomTom-ből én a HT20Pro-t megvettem ismerősnek. Két bajom van vele, a hangszóró és hogy melegszik. A hangszóró meg ugye a vízhatlanság miatt olyan rossz.
    Az a teló kapja a kiképzést, már 3 csavar ki is szakadt, de még egyelőre bírja.

    LG G3 szokott random meghalni, vagy valamelyik másik? Használttal az időzített bomba a bajom. Magamnak még oké, én megvettem a Z3compactot is, de másnak...
    Vernee Thor is azért lett anno, mert nem mertem használtat választani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák