Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz agabe #105587 üzenetére

    Haha, jó vicc. :C
    Android több helyen történt említése és a jelenlegi cyanogenmod használata gondoltam egyértelművé teszi az álláspontom. :P
    Azért köszi! :R
    Biztos fasza lenne, ha nem IOS futna rajta.
    Még azzal se lenne gondom, ha nem buziskodna az apple a korlátok közé szorítással.

    (#105585) cukrosleves
    Azt mondod a Xiaomi van olyan jó szoftverben és terméktámogatásban, mint a nagy gyártók? (Már amelyik nem szarja le a frissítéseket.)

    (#105591) gianone
    Ha így áll a helyzet, akkor megmarad ez amíg még van benne élet. Tepsifont semmiképp nem szeretnék, sztem tök rossz irányba fejlődnek a "telefonok". :(
    Stock romok közül 5.0-tól felfelé már teljesítmény gondok voltak nálam, jött a tipikus élhetetlenné lassulás amitől úgy érzi az ember, hogy ideje újabbra és gyorsabbra cserélni. Ez odáig fajult, hogy egyszer-kétszer a bejövő hívást sem tudtam felvenni, mert nem válaszolt a rendszer. Mindezt gyári stock romon, még root se volt. :Y Aztán gondoltam egy nagy lópikulát, hisz ezt csak a szoftver akarja elhitetni velem, szóval jött a cyanogenmod és voilá, a telefon megint ugyanolyan fürge, mint új korában. :K Megmosolyogtató volt hallani a barátom az S6 vagy S7 - tudja a tököm melyik - telója mellett, hogy milyen gyors a GUI az enyémen, pedig 3 éves. :DD

    Amúgy próbáltam a 6.0-t Cyanogenmod-ban, de hamar visszakerült a 5.1. Túl erőforrásigényes volt a 6.0. A 7-essel meg se próbálkozom, minek? Mindent tud az 5.1 és fürgén, amire szükségem van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák