Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Jazz #104153 üzenetére

    Nagyon jó minőségű ips panel van benne + megbízható helyről (amazon, expansys) beszerezve hardveres hiba =0 Színtelítettséget 2 fázisban lehet állítani - én a korábbi 1. genes X amoledjéhez voltam szokva, így élénkre állítom alapból, mint az X Playnél is, de normál módban valósághű a panel. + Megbízható minőségű telókat pakolnak össze a Motonál, még így a Lenovo fennhatóság alatt is.

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

  • basaja

    senior tag

    válasz Jazz #104153 üzenetére

    Szèpek a színek,a kijelzővel az égvilágon semmi probléma nincs.Sajnos az iránytű tényleg nincs benne,de ha nekem(!!!)kell,èn inkább a fizikai verziót használom...Peace :R

    EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

  • Jazz

    veterán

    válasz Jazz #104153 üzenetére

    Nagyon tetszik a Moto G4 Plus. Nagyon jónak tűnik. Legyen az a stock android vagy bármi.

    Moto G4 plus: "A hátlapot lekapva szembesülhetünk a szörnyű ténnyel, hogy nem lehet cserélni az aksit."
    Ez mit jelent. Ha meghalt az aksi, meghalt a telefon? Nem lehet cserélni? Vagy csak szervízben jó pénzért? [link]

    Ez nagyon jó: "Van FM-rádió, amely megjeleníti az RDS információkat is és használható headset nélkül is"

    Ezt nem értem: "És itt van az elsőre – és másodikra is – nyominak kinéző ujjlenyomat-olvasó is." Az ujjlenyomat olvasó nem a hátsó bemélyedés a M logojával? Mi ebbe a gagyi?

    Ez megint egy fontos szempont: "A Motot ismerve nem lesz gond a frissítésekkel sem – például épp az elmúlt hetekben jött ki a májusi biztonsági javítócsomag a 3 éves 1. generációs X-re (!)."

    A következőkről mi a vélemény?
    Asus Zenfone 3 ZE552KL
    Huawei Honor 6 v. 7 (16/64 GB, 3 GB RAM. Ez mit jelent. Két részre van particionálva az internal storage? Vagy ebben a kétféle verzióban kapható? Viszont a külső sd csak 64Gb-ig támogat.)
    Honor 7
    ZTE Nubia Z11 (64 GB, 4/6 GB RAM, Snapd. 820. 75% screen to body ratio.) Ebbe minden benne van mit szem száj kívánhat. De mi van a tetszetős külső mögött? Lehet nem véletlenül alig találni róla valamit?

    Annyi hogy ezekben még van: iránytű, infra, optikai képstabilizátor.
    De magyar tesztet nem nagyon találtam róla.

    (#104155) basaja:
    Cipelem magammal én is. Ezt akartam volna elhagyni.:)

    (#104154) _ghiottone:
    Azt hiszem ez önmagáért beszél. Vacillálok is, mert megérné a kompromisszum. Nincs esetleg, vagy nem fog jönni fejlettebb Motorla ami ugyan azt tudja mint ez csak esetleg benne vannak a fenti szenzorok?

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák