Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #7150 üzenetére

    Annyit nem ér a kérdésem, hogy összevesszetek rajta.

    Különben sem most aktuális, 2-3 hónap múlva lesz az valószínűleg.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #7150 üzenetére

    Nem tudom hogy jön ide a PhysX. Azt se tudom milyen nélküle.
    De képzeld el, hogy KURVÁRA zavar, hogyha játszottam 10 órát egy játékkal, aztán kezembe veszek egy qualcomm eszközt, és a villódzó fényeken, fényforrásokon meg lángcsóvákon rács van. Sose voltam grafikamen, meg poligonbuzi. Van ilyen barátom, nagyon irritáló. De ismétlem az ezredforduló idején volt ez kérdés PC-n!!!!!!
    Miféle aljas FPSnövelés a képminőség szándékos lerontása?
    Mellesleg nem gyengébb az OMAP4460 megnyugodhatsz. Játékban max a más (és rosszabb minőséget eredményező) renderelés miatt lehet előnyben.
    Én meg nem mondtam hogy azt vegye, sose szoktam ilyet mondani. Elmondom hogy én hogy látom.
    Egyébként a google féle droid sem győzött meg, bár nexus S-en próbáltam. SGS főzött ROMhoz képest tragikus.

    Azt látom hogy kevésbé vagy érzékeny az ilyen "üzleti húzásokra" meg az eredményére. Beletörődsz. PowerVR cuccok után viszont én tuti nem veszek qualcommot.

    GeForce FX időkben is nagy divat volt a képrontás, meg az AMD TressFX kezelése is főképp ilyen.
    Qualcomm meg lebegőpontos számítás pontosságát felezi (szerintem de bizonyítékom nincs rá csak a linpack ezt köpi), meg rácsoz (csak a felét kell kiszámítani az adott objektumnak).

    Ja és ne baszd fel magad a stílusomon, az ilyen a valóságban. Őszinte... (vagy bunkó)

    Egyébként meg a célszemélynek ez a játékos dolog ennyire nem szempont. GNexuson meg úgyse látszik hogy rácsos mert pentile. Bár tudja a lőcs, HVGA-n is látszik (X8).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák