Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz -Faceless- #18361 üzenetére

    Az MS-nek az is problémát jelentett és jelent állandóan, hogy eléggé foglalkozzon a saját telefonos oprendszere menedzselésével - szerezzen és megtartson appfejlesztőket, átgondolt és mégis agresszív marketingstratégiát alkalmazzon a WP népszerűsítésére stb.

    De ugyanezt mondhatnám a desktop Windows 8/8.1-gyel kapcsolatban. Hadd mondjak egy példát: a Windows 8/8.1 egyik elég komoly rákfenéje az, hogy - szerintem - nagyon jó oprendszer, de valahogy az istennek sem sikerült rávennie az MS-nek pl. a nagyobb laptopgyártó cégeket, hogy rendes, normális drivereket írjanak, supportot nyújtsanak 8/8.1 alá. Nekem persze Lenovo-vonalra van rálátásom, de amikor 2-3-4 éves üzleti Lenovo-kkal kapcsolatban egy csomó, driver és supporthiányosságra rámutató sirámot lehet olvasni a neten, az azért ütős dolog.

    Ezek alapján meg nem vagyok túl bizakodó a "megoldható" Win 10 frissítéssel kapcsolatban. Pedig én is örülnék neki, van itthon W7 Pro licenszes üzleti noti, aminél nagyon szívesen élnék a lehetőséggel (és ha mégis összejön az optimista forgatókönyv, élek is majd vele).

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák