Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz pit stop #11953 üzenetére

    Nem fogok belemenni, nekem 5 évig hibátlan volt, jött a designváltás, meggyűlöltem és váltottam. 7 hónapig voltam droidon, de inkább benyelem a buzisabb és rondább ios 7-et. az iphone 3 hónapig ment kikapcsolás nélkül, a droid max 1 hónapig pl. néha feloldásnál hiába húzom a csúszkát nem reagál, nem kell restart, csak kikapcsolom a kijelzőt és vissza és működik, de zavaró. az appok gyakrabban halnak be, vagy a tartalmuk (pl.: podcast, feedly stb) nem frissül, csak ha bezárom és újraindítom. nem rendszeres, csak gyakoribb mint ios-en. az animációk darabosabbak. nem azt mondom, hogy szaggat és szar, egy átlag usernek ez tökéletes, 5 év szifon után kib*szott zavaró. és ez csak pár dolog, ami hirtelen beugrott. valamint az sem érdekel, hogy másnál nem jön elő adott hiba és az sem, hogy másnál meg az iphone szar. nem más tapasztalatai alapján fogok telefont/bármit venni, hanem a sajátjaim alapján. :) továbbra is azt mondom, hogy nem használhatatlan és szar rendszer, de bőven megéri az ios a felárat amit az apple kér (nekem).

    az 1 év gari az gáz, valóban. nem is kérdés. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák