Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bkrisz9

    őstag

    Ha már adás-vétel meg huawei. Én nemrég vettem a P8-am és bizton állíthatom, hogy ilyennel még nem találkoztam. Ennyire elégedett még sose voltam pedig az előző LG-m is nagyon szerettem. Jól bánik a RAM-al, pörgős, instant nyílik minden és eddig ahányszor csak frissítettem telefont mindig rosszabb lett, ez az első ami javult. A pár hete kijött asszem B336-os ROM hibátlan, a topikban még nem talált senki hibát benne. A Kamera kiváló (sötétebb fényviszonyok között főleg), az EMUI egyszerű és átlátható, az akkumlátor viszonylag kis méretéhez képest is 5 óra körüli kijelzőidőket hoz minden nap. Az sem elhanyagolható, hogy szériahibáról sem tudni. Ismerősöm P9-es telefonja szintén ilyen csak persze egy fokkal jobb a kamera meg több a RAM, no meg ujjlenyomat-olvasó ellenben 1-2 kisebb szoftveres gond van, de csak apróságok. Találkoztam nemrég egy ligával lentebb játszó honorral is és hát az sem volt semmi. A 2 GB RAM miatt a multitasking nem volt annyira fényes de vállalható, sebességben pedig hozta a P8-at. Le a kalappal Huawei!

    Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák