Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    válasz batai15 #21668 üzenetére

    csak pár példa:
    Vettem egy Vernne Thor telefont 40.000-ért. 36.000-ért adtam el 1 naposan. gyárilag scrollozási gondok/lásd a telefon topikja
    Szerencsém volt: kézhez kaptam, és másnap már nem volt készleten az eustocknál.
    Vagyis a készlethiány miatt sikerült gyorsan eladnom.
    Feltettem 36-ra, és jöttek szép számmal az alkudozók.
    Az ajánlatok:
    - 30.000 :Y
    - 34.000
    - 35.000
    10%-ot buktam 1 nap alatt.
    DE így utólag is megérte. Ha vissza akartam volna küldeni Szlovákiába értékbiztosítással (hogy ne tűnjön el kézen-közön a postán) a telefon, akkor az több mint 4.000 Ft...talán 6.000 lett volna.
    Nyeltem egyet, és mosolyogva tovább adtam.

    Más: 33-ért vettem egy 7 hónapos használt LG G2 minit. Csili-vili, kiterjesztett +2év garanciával. A baj az 1GB RAM-mal volt. 5 hónap használat után, 1 évesen (de még volt rá ugye a 2 év kiterjesztett gari) eladtam 22.000-ért...úgy hogy ennyiért csak függő, gari nélküli telefonok voltak az aprón.

    Más:
    Most egy xiaomi mi4c-m van. Szintén eustock. 3 hetes. Szerinted mennyiért tudnám eladni? Csak a B20 miatt gondoltam rá, amúgy a telefon tökéletes.
    45.000 volt a teló, 2800 volt a tok 1.000 volt a posta, összesen 49.000.
    Ennek ellenére 39.000 fölött a kutyának nem kéne, még 1x írom: a 3 hetes telefon.

    Én annak a híve vagyok, hogy gyorsan eladjam a telefont. Olyan áron kínálom, amin a potenciális vásárló nem gondolkodik.

    Lehet, hogy rosszul csinálom. :U

    Még 1x : nem bántásnak szántam a soraim.
    Amit előzőleg írtam nem közhely, hanem komolyan gondoltam: "Sok szerencsét kívánok az eladáshoz."
    Lehet, hogy az általam korábban írt 50 irreális, 60-ért szerintem vinnék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák