Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz blt.62 #13653 üzenetére

    Semmi baj nincs vele. Valószínűleg Chipman-nek épp azok a funkciók kellenek, ami a Wave-ben nem tökéletes. Mert persze van ilyen. Nekem pl. a hanghívás, gyorstárcsázás, a smartdial hiányzik, másnak a gtalk, megint másnak a böngésző tördelése, megint másnak a jó gps program hiánya.

    Nincs olyan, hogy tökéletes telefon. A Wave-nek az előnyei a kiváló, jelenleg top hardver, az eltalált, szép forma, a szuper kijelző, és a viszonylag jó akku idő, szoftveresen pedig a remek sebesség, a multimédiás funkciók (ebben szvsz ma a legjobb), a relative jó kamera, 720P videó, a pofon egyszerű kezelhetőség. És mindehhez okostelefon léptékben nagyon jó ár társul.

    Hogy neked érdemes-e megvenni, az azon múlik, hogy az előnyeit kihasználnád-e, és a hátrányai mennyire zavarnak. Itt jegyzem meg, hogy a talán legtöbbet emlegetett hiány, az alkalmazások/widgetek hiánya szerintem a legkisebb hátrány. Ha valamit biztosra veszek, hogy rövid időn belül meg lesz oldva, az ez. Jövő év elejére widgetek tömkelege és több ezres/tízezers appstore fog működni. Viszont van sok olyan apróbb-nagyobb dolog, ami nem biztos, hogy megoldódik (pl a tárcsázási dolgok). A problémás az egészben az, hogy lehet így is meg úgy is, mert a készülő Bada 1.1-et nyilvánvalóan meg fogja kapni a Wave, abban meg akár nagy előrelépés is lehet, de az is előfordulhat, hogy nem lesz semmi lényegi. Okostelefont vásárolni mindig jár némi kockázattal.

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz blt.62 #13653 üzenetére

    Írtak billentyűzet-gondokról(egy kis javítással sokkal jobb lehetne), a videolejátszó gondjairól, az IM-alkalmazás korlátozottságáról, és a böngésző-tördelés hiányáról. Márpedig nekem mind fontos lenne. És persze az alkalmazások, de azok is jöhetnek még.
    szerk.: :W

    [ Szerkesztve ]

    hardverapro.hu/tag/chipman

Aktív témák