Hirdetés

Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz killipoly #9560 üzenetére

    a böngészője alapvetőn valóban gyengébb, de nálam elvágja magát azzal, hogy álló módban nem működik (láttam, hogy van valamiféle hack, amivel megy álló módban a böngésző, meg az egész gép, de elég bétás, és nem igazán javítottak rajta. Meg ugye az nem is hivatalos, pedig anno a Nokia megígérte, hogy 2010 előtt lesz olyan frissítés rá, ami engedi az álló módot, a GSMArena tesztjében olvastam)

    A virtuális billel az volt a baj, hogy túl érzékeny volt sokaknak a kijelző, és ezért nehézkes volt a használata, de ezt hivatalos frissítés már megoldotta. De persze wm-re van kb 500 féle billentyűzet

    kamera az marad gyengébb sajnos.

    a filmekre meg persze van program, coreplayer, vagy nem tudom, hogy az ingyenes TCPMP valamelyik verziója megy-e, de a coreplayer biztosan.

    A desire ha jól tudom áprilisban jön tesztet még enm láttam, 4 részes videó van: [link]

    Szerintem érdemes WM-t venni, mert megmarad a WM 6.5.x vonal is a 7 mellett, még egy darabig fejlesztik, és ha átnézel például a mai WP7 topikba, láthatod, a WM használók zöme nem tartja jó rendszernek... nagyon zárt lett, zártabb mint egy iPhone, pedig azt is sokan szidták emiatt...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák