Hirdetés

Aktív témák

  • Herczi

    senior tag

    Nem tudok dönteni a Defy meg az Xperia Mini Pro között, defy kicsit drágább, viszont független, ami eladásnál jó. Alapjában véve nincs szükségem qwertyre elpötyögök én a képernyőn is, viszont sokkal kompaktabb mint a Defy. A kicsi méret is tetszik, mert farmerban kényelmesebb, viszont a Defy-n jobb netezni a nagyobb kijelző miatt. Na meg strapább is a Moto, plusz a gyártó fele is húz a szívem, ez lenne az 5. Motom. Viszont az android meg állt 2.2-nél ha jól tudom, vagy 2.1-nél? A szoftveres mókolás nem gond, pár hónapig volt nálam egy ZTE Blade is, azt is foltozgatni kellet, de persze ez nem előny, sőt.

    Szóval 2 illetve talán 3 pont maradt, ami talán megbillenti a mérlegnyelvét. Első a zene, de mivel nem vagyok vájt fülű nagyon rossznak kell lennie az egyiknek, hogy eltántorítson, amit kétlek. Szóval ez mondhatjuk mellékes.

    Másik az üzemidő, ki kell bírna néha 4-5 óra zenét, plusz egy kis e-mail. Ebben nem tudom melyik a jobb.

    Végül GPS :gyalogos használatra melyik a jobb? Rohadt sokszor eltudok tévedni, szóval nekem nagy áldás lenne egy jó GPS-es telefon.

    Valakinek javaslat? Vodás vagy független lesz egyébként.
    Lehet kicsit hosszú, és kusza lett bocsi.

Aktív témák