Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Necc

    addikt

    válasz Herczi #29671 üzenetére

    Valahol 2.4 -nel tart asszem a mobilos, 3.x pedig a tabletes, es az iden megjeleno 4.x -ben lesz egyesitve a tabletes es a mobilos android.

    A Motorola-t felzabalta a kugli, es a fene se tudja, hogy lesz-e a mostani modelljeire frissites, es ahogy neztem a moto nem is nagyon frissitette keszulekeit az aktualis droidokra (ez tantorittot el engem a milestone2 megveteletol is), viszont az SE elkotelezte magat a 18 honapos szoftvergarancia mellett, ami az xperia mini-re (is) ervenyes, es ennek kovetkezteben lesz (majd valamikor) hivatalos 4.0 az idei telefonjaira.

    Ha a szoftverfrissites szamodra elony, akkor esetleg ezt is vedd szamitasba.

    Ha pedig elsosorban netezesre kell, akkor valami kisebb tablet?

    #29672:
    Attol fugg honnan kozelitjuk meg a kerdest.
    CPU ugyben hiaba vannak 2magos procik a piacon, OS szinten nincs tamogatva, tehat csont feleslegesen figyel a csucskategoriaban 2magos proci, marketingfogasnak jo. Ezen felul az egymagos procik valahol 1.4GHz kornyeken jarnak, velemenyem szerint az 1GHz-es proci is berakhato a felsokategoria aljaba.
    GPU teren pedig akarmilyen GPU is lehet a mobilokban, alig van alkalmazas ami tenylegesen ki is hasznalja: jelenleg nincsen megfelelo API ami programozas szempontjabol nem eppen idealis. Gyakorlatilag ugyanez ervenyes a PC vs. konzol szituaciora: hiaba van ultraeros hardver mindenben, API-t hasznalnak az egyszeru programozas vegett, amire a hardver nincsen optimalizalva.

    Jo, ez nem csontra pontosan mindenre kiterjedo info amit irtam, de a lenyeg remelem lejott.

    [ Szerkesztve ]

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Aktív témák