Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz TFSi #27968 üzenetére

    Megszerettem a Webrootot, sajnálom, hogy lejár. Elcsípett pár vírust, bár igyekszem óvatosan netezni, de szeretem az ingyenes szoftverpromókat, azokban néha előfordulhat kártevő. Amikor valamelyik oldalról reklámmal megtámogatott játékokat vadásztam, először azt hittem, szórakozottságomban nem töltöttem le, amiről azt hittem, hogy igen, így (újra) letöltöttem. Megint eltűnt. Akkor kapcsoltam, hogy a Webroot beelőzhetett. :D Karanténba pakolta mindet. Kiemelte a Sandboxie-ból. Engedélyeznem kellett őket, akkor már használhattam. Persze szigorúan a Sandboxie.n belül! Egy kicsit bosszantó volt, hogy kiemelte, amit letöltöttem, de máskor nem fordult elő, és el sem lehetetlenített, csak pár kattintással többre volt szükség. Nem vészes. Néhány oldalt blokkolt, de egyúttal föl is kínálja a lehetőséget, hogy fölülbíráljam, csak egy kattintás, illetve jelszómegadás, beállítástól függően. Kézreálló kis program, nem nyaggat kérdésekkel. Jól konfigurálható. Az egyedüli bajom vele, hogy amikor a "Scan My Computer"-re kattintok, nem a teljes gépet nézi át, hanem nem is tudom pontosan, de pár perc alatt kész. Szerintem csak a C meghajtót és a memóriát, meg az érzékenyebb dolgokat, amit szokás rutinból. Ha a teljes vinyót akarom átnézetni vele, külön kell kérnem. Ezt az apróságot leszámítva szuper kis program. A Sandboxie-val való kompatibilitásán még volna mit csiszolni, hetente 1-2-szer a SbieCtrl.exe összeomlik netezés közben (máskor soha), én a Webrootot okolom érte, de lehet, hogy mással is ezt csinálná. Akkor manuálisan elindítom és megint okés, a böngészőből ki sem kell lépni. A többi Sandboxie-hoz tartozó program fut a Feladatkezelő szerint. Egy kicsit eltértem a kérdéstől, bocsi. (De hátha érdekel valakit, nem akartam fél információt kiírni.)

    A lényeg: ha egy kicsit jobban állnék anyagilag, hajlandó volnék fizetni is érte, mert tényleg jó.

Új hozzászólás Aktív témák