Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz BigManus #16541 üzenetére

    Persze, szoktam olvasni.

    Valóban nem rólad volt szó, valóban nem te illesztetted be a képet a beállításokról és a megtalált, de nem karanténozott / törölt fájlokról. Én erre reagáltam, hogy történhetett meg ez. Erre írtam, hogy a környezeti menüben található indító parancs alapértelmezetten csak megtalálja, de nem javítja a kártevőket (lehet nem szeretni, ez sajnos így van). Erre írtam utána, hogy ez módosítható (talán ezentúl Te is figyelni fogsz erre a beállításra, sőt az ide látogatók is, ha rákeresnek erre a topikban). Egy szóval sem írtam, hogy egy átlag user átállítja (ahogy írtad, nem is fogja), de mivel nem róluk volt szó, hanem Rólad, úgy gondoltam, hogy ezzel tisztábban vagy.

    "Nálam semmi nem ment alap beállításon, minden a legszigorúbbra volt állítva."

    Pont most cáfoltad meg ezt a kijelentést, mert ha mindent a legszigorúbbra állítasz, akkor bizony törli azokat a fájlokat.

    Másikkal meg egyetértek, valóban érdekes hogy több hétig nem nyúlt hozzá a mappához. Kíváncsi is leszek, hogy mit válaszol rá a support. 6-os verziónál emlegetnek egy tétlenségi keresési opciót, mint újdonságot (előbb részleteztem), nem kizárt hogy ez orvosolja, ezt a hibát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák