Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz BRosszQtya #27354 üzenetére

    Hali!

    Ezt most miért is nekem címezted? Na mindegy, ha már így alakult, akkor menjünk sorba.

    1. Nem vagyok KIS fanatix, ha régebben is itt lettél volna(vagy visszakeresel), akkor jó alaposan tele szoktam szórni a topic-ot, a KIS bug-jaival. Mellesleg meg ESS4 ill. Panda előfizető vagyok pluszban, és ha én is elhinnék minden hülyeséget, amit a neten lehet olvasni e két termékről, akkor pl a Pandát nem használnám az előző évezred óta. :DDD

    2. Ashampoo-t szerintem még egyszer sem említettem a topic-ban, se pozitív se negatív jelzőt nem használtam rá.

    3. Igen a Kaspersky megkéri a neve használatát.

    4. "Nem vesződök a víruskergetőkkel, a mentésekkel, hanem 2-3 óra alatt a teljes konfiget újrarakom és már mehet minden."
    Én vesződök, mivel a maga a netem ill. a melóm megkívánja, hogy még véletlenül se küldjek egy ügyfélnek szeretetcsomagot és sok egyéb más ok is van. Én full rendszermentést használok, így aztán 5 perc alatt visszapakolom azt, amit Te 2-3 óra alatt. ;]

    5. Vannak egyéb biztonsági szoftverek, amik sokban tudnak segíteni egy user-t pl Sandboxie vagy Returnil(Én magam ez utóbbit használom már elég rég óta)

    polonic
    Működik, csak a W7 otthoni csoportra vonatkozó beállításaival kell tisztába lenni.

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Aktív témák