Hirdetés

Aktív témák

  • BlackSeven

    aktív tag

    válasz sznorbi2 #38727 üzenetére

    "... Ha pedig mégis valami más védelmi progi bejelezne, hogy van a gépen valami akkor visszatelepíted az előző védelmet és a Revo-val távolítod el..."

    Na ez a megoldás nekem, - egy jó barátom gépén - egyszer nem igazán jött össze! McAfee IS volt azon a gépen és a tulaj a saját eltávolítójával szedte le. Hiába akart másik védelmi szoftvert (NOD32) feltenni, az kilépett a telepítőből mert úgy látta van másik AV a gépen és előtte el kell távolítani. A BK. valóban jelezte is, hogy ott van még a McAfee IS, a tűzfala az antivirusa, holott le elvileg már lett szedve. Próbáltam registry tisztítást, és mindenütt még megkeresni a lehetséges bejegyzéseit, de sajnos nem segített. Végső ötletként vissza akartam volna tenni a McAfee-t és majd leszedni Revoval csökkentett módban, (mi sem lett volna egyszerűbb ennél) de nem települt vissza mert ő is kilépett a telepítőből mondván, már fel van telepítve a McAfee IS!
    Csak egy korábbi, McAfee előtti állapotra való Rendszer-visszaállítás segített aztán megoldani.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák