Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    válasz AuraSync #33 üzenetére

    Az iPhone-ban nem bírom a hülye notch-ukat, nem képesek hajlítható telefonra sem, bénák na. :K

    Xiaomi Poco F6 12 GB/512 GB Titanium :-p , Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz AuraSync #35 üzenetére

    "Olyanokat lag-ol az S23 Ultrám hogy majd kiesik a képernyő a helyéről ... "
    Nofene-mifene?! :Y
    ... én az "sima", ill. pluszos topicot követem, de ott ilyenről nem olvastam. Több ilyen "szerencsés" Ultra tulaj van, mint te, vagy te egyedül?

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz AuraSync #46 üzenetére

    " ... röhej." - az a kérdés, hogy egyedi eset (kifogtál egy sz@rt, és akkor nem puffogni kellene, hanem javíttatni / cseréltetni, ugyanis - ha jól tudom - ezért is adnak rá 3 évet), vagy tömeges problémáról beszélünk? Utóbbiról én nem hallottam.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz AuraSync #51 üzenetére

    Volt már olyan telefonom (pont Samsung, A3 2016, de mindegy), amiről hasonlóan gondolkoztam. Factory Reset-eltem, ODIN-al újraírtam a gyári FW-t, akármi... Aztán egyszer ellopták ["ideadod feloldva, vagy összeverünk hárman stílusban"], vettem használtan egy ugyan olyan típust (azonos modell-számút, azonos régióba szánt, azonos modellt, nem csak a marketingnevében ugyan azt, hanem tényleg ugyan azt...) és HOPPÁ, sokkal jobban működött, megszűntek a fura hülyeségek.
    Van ilyen, lehet hogy ha órákon át futtatnál benchmark-okat, stress-teszteket, akkor kijönne, hogy hibázik a CPU, RAM, akármi, vagy nem hibázik, de kevesebb pontot ad, mint a szokásos..., vagy hibás a PCB, és bizonyos hőfokon, épp tesztek alatt felmelegedve jól működik, de szobahőmérsékletre kihűlve hibázik. Van ilyen PC hardware-ekkel is, nem még a miniatürizált telefonokkal. Elsőre hihetetlen, de megtörténhet, hogy ha vennél egy ugyan ilyen típust, akár hasonló sorozatszámmal, akkor másképp viselkedne (hiába reset-eled, írod újra a gyári FW-t, akármi...).
    Persze ezt tényleg ROHADT nehéz garanciáztatni, azt 110% elismerem. (Volt más, nem telefon HW-em, amit ugyan emiatt nem gariztattam, hanem eladtam külföldre Ebay-en [belföldre más Magyar-nak nem volt szívem, de a magyar szerviz visszaküldte, mikor én tudtam, hogy sz@r, és onnantól nem sok választásom volt... licit áron raktam ki, szóval ha ha ő úgy gondolta, hogy "good bisunes", akkor majd gariztatja a gyártón át inter-national.]).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz AuraSync #51 üzenetére

    "Ha azt mondaná valaki nekem itt most helyben hogy elcseréli a telómat egy az egybe egy 14 Pro Max-ra már adnám is neki oda hogy vidd a szemem elől ezt a lagdroidot."

    Én sima S23-at használok, párom 14 Pro-t, szóval ha valahol, akkor nálunk van összehasonlítási alap.
    Mindennapi használat során, a rendszer fluidságában, abszolút semmi különbség nincs.
    Viszont nála olyan bugok tudnak előjönni időnként (abszolút nem sűrűn szerencsére), amiket androidon évek óta nem láttam, és csak nézek hogy hogy a fenébe fordulhat elő ilyesmi egy ilyen magasra pozicionált terméknél. Még a belépőkategóriában is bosszantana.
    Persze ez nem mindig magának az iOS-nek a hibája, van hogy épp egy arra fejlesztett app vacakol, mint legutóbb is.
    Ugyanazt az okosotthonos rendszert használjuk, ugyanazon az alkalmazáson keresztül vezéreljük a dolgokat. Neki nemrég napokig elérhetetlen volt az egész, egyszerűen képtelen volt a telefonja csatlakozni a rendszerre, és engem kellett megkérnie ha állítani kellett valamit.
    Aztán ez persze megszűnt, pár nap után újra tudott csatlakozni ő is.

    Szerintem ahány felhasználó, ahány készülék, annyi tapasztalat. Kár általánosítani bármelyik rendszert illetően. Piszok nagy a szórás, és az hogy te valamit látni vélsz, egyáltalán nem jelenti azt, hogy mindenkinél az a helyzet.
    Ahogy én sem általánosítok a mi tapasztalataink alapján az Apple termékekről, nem gondolom hogy az összes problémás lenne. Pedig láttam már bugokat, rendszerhibákat, cifra dolgokat, még elismert szériahibát is, így hogy az iPhone 4-től a 14 Pro-ig sok telefonjuk megfordult nálunk, van iPad Pro és 2db MacBook is, nyakig vagyunk az ökoszisztémában.
    Jobban belegondolva teljesen mindegy hogy melyik termék mennyibe kerül, még mindig csak sorozatgyártott használati eszközökről beszélünk, bármelyik gyártó bármelyik rendszerű készülékéről is legyen szó, hibák és problémák mindig lesznek sajnos.

  • enginev3.0

    félisten

    válasz AuraSync #66 üzenetére

    Nem fogják optimalizálni, ez van, el kell fogadni, kb 8 éve ezt csinálják, és eszükbe sincs több energiát fektetni a dolgokba, majd megveszed a drágább telefont és kész

    És igen, kell a telefonba a sok ram :)

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

  • janeszgol

    félisten

    válasz AuraSync #66 üzenetére

    Nem ezt írtam, de ezt te is tudod. Az S23U-ból a kicsinyes bosszúd ne itt vezesd le.

    [ Szerkesztve ]

  • janeszgol

    félisten

    válasz AuraSync #66 üzenetére

    Ott a #23-as hozzászólásom a 24 GB ramot illetően.
    Ettől még az iPhone-ba kell a 8 GB. Third Party appok, böngészők.

    Tudod te is, ha nem kicsinyes bosszúból írtál volna. Mindent nem tudsz optimalizálni. Elvárjuk, hogy a böngészők minden füle külön virtuális gép legyen (homokozó). Ma így működnek a böngészők. Tehát nem csak külön folyamatok, az 10 évvel ezelőtt volt, hanem külön virtuális gépek gyakorlatilag. Ezekhez kell a ram. Ez csak egy példa.

    A 24 GB is jó lenne, de amit írtak már, hogy energiatakarékossá miatt úgyis hamarabb kilövi a rendszer a folyamatok egy részét, minthogy elkezdené használni a 16 GB feletti részt. Nem is tudom már melyik telefonnál volt ez, talán az első 6 GB vagy 8 GB rammal szereltnél, hogy benne volt a telefonban, de nagyon merült volna, így 4 GB plafont adtak első körben a telónak. Később engedélyezték, hogy használja mindet.
    Plusz a melegedés. Ezek passzív hűtésű cuccok, szóval annak is adna egy pofont.

Új hozzászólás Aktív témák