Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz Piftuka #359 üzenetére

    Az átalakító nyilván azért kell mert a medence csatlakozója nem hollanderes. :K
    Azt, hogy milyen cső kell melyik papírszűrőhőz, abban nem vagyok kompetens, mert nem emlékszem már mikor használtam olyat.
    A szűrőüveg más mint a kvarchomok. Itt (is) találsz róla leírást amiben nagyjából minden kérdésedre választ kapsz. A homokszűrőd leírásában benne van, mennyi szűrőközeg kell hozzá. Én egyébként szűrőhomokot használok, általában kristálytiszta a víz, mikor megérett a cserére (ez általában egy érzés, ami úgy elfogja az embert, hogy már évek óta használom, lehet, hogy van benne egy bacilustenyészet, -ami tudom, hogy nem igaz, mert néha a szkimmerbe is teszek klórt, de piszkálja a csőrömet) akkor a régi szűrőközeget hozzászoktam keverni a leander palántáim földjéhez. Amit szűrőüveggel nem tennék.
    Más: nem ajánlott medencefűtés.

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák