Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Whysperer #8303 üzenetére

    Tsabi84 az egyetlen XFX tulaj a topicban, csak az első tapasztalatokról írt egy rövid szösszenetet, amit nemrég linkeltem is, talán épp neked, nem tudom.

    A 280X-ükről olvastam pár helyen, hogy elég soványra sikerült a VRM hűtésük, játékok közben úgy ment fel 100fok fölé mint a huzat. Arról nem tudok/olvastam h az X nélküli hogy sikerült. :(

    Egy bontott képet találtam, de nem pont az a verzió amit te a webshopban kinéztél magadnak:

    Őszintén, vagy nem látom a VRM hűtést vagy nem értem, esetleg mindkettő. ;]
    Az a kis fekete sín látná el ezt a célt ami odafogja a gap padot? :U
    Hát szemre nem túl acélos. :(

    Sem a Powercolorról, se a VTX3D-ről nem találtam hasonló képet.

    A webshopos képek alapján egy biztos, a PCI-E sín feletti vramok egyiken sincsenek hűtve, ugyan úgy látom őket kisebb képeken is 3 méterről mint az ASUS-omon a szoba másik feléből. ;]
    Viszont ahogy azt már a többiek is leírták párszor, az X nélküli 280asokat nem fenyegeti annyira a vram túlmelegedése/artifactolás, mint a nagytesókat.

    Tudom, hogy jószerivel kicsit se segít abban, hogy eltudd dönteni melyik legyen, de tőlem ennyi telt.. :D
    Várd meg a rutinosabb guruk mit mondanak, de ha döntenem kéne talán a PC-t venném de csak azért mert szemre olyasmi a hűtés kialakítása mint a DCII.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák