Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyaggalamb

    csendes tag

    válasz Egon #181 üzenetére

    Az már nekem is szemet szúrt.. egyetlen settlert megtámadok, lép egyet, aztán elfut? :F

    Ismerek legalább egy olyan játékot, amelyikben a végén a pontszám függ attól, hogy hányszor mentettél közben. Az nem is hülyeség :K a másik, kicsit durvább, amikor csak Save&Exit van (simán exit meg nincs), ez azért a MoMba erős lenne és nem is igazi mentés.

    Vámpír: rég nem tettem be fekete könyvet (maradjon Balzac a vörös és feketénél), de a Wraith az életlop (tehát akkor create undead is), repül, nemanyagi, fegyverimmunis, akkor elég jó közelítése a vámpírnak, nem? :) persze nem tud Doom Batté változni vagy mondjuk Bad/Good Moon event alatt teleportálni :D , de azért vámpír a lelkem?

    hm, lehet legközelebb feketével indulok és megnézem :D

    Ha már kívánságlista, én AI moddingot szeretnék :U kéne egy script nyelv, amiben az AI viselkedést fel lehetne paraméterezni úgy rendesen. Néha kicsit bosszant, amikor van városfal, és a "butagép" nem jön ki mögüle (ha ez nem lenne, sokkal nehezebb lenne bevenni a városokat egy csomó esetben), még akkor se, ha vannak - teszem azt - wolf riderjei vagy nyolcan, nekem meg kábé négy sámánom, akiknek elfogyott a lőszerük és csak körbecsekkeljük az 50 kört..

    (büszke vagyok: párom a figyelő tekintetem és combat-tippjeim mellett, de amúgy teljesen saját döntésű hadvezér módjára gyíkemberekkel normálon közepes mennyiségű szárazfölddel kék(3)-fehér(6) könyvekkel + channelerrel négy ellenfelet leverve csinált 1650 pontyot :K a végén mondjuk a Terv az volt, hogy az utolsóként talpon maradt Arielt (10 life könyv+charizma) banish, de valahogy Destroy lett és game over, vissza meg ugye nem töltünk :U mondjuk az Ariel-féle Invulnerable* Berserkerek, amiket Warshipekkel droppolt a világon több szigetünkre is, többször, na azok kemények voltak)

    Erre még nem sikerült rájönnöm: annyi a szabály csak, hogy ha kiütsz valakit, akkor ha tud az aktív készletéből készíteni 1000 manát, akkor banish, egyébként destroy? vagy hogy van ez?

    *meg holyarmor, holyweapon, heroism, planeshift(?! ez minek), endurance, true sight, volt azokon minden..

    -- AG

Új hozzászólás Aktív témák