Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Van Der

    csendes tag

    válasz Van Der #822 üzenetére

    Ja és azt persze hogy kifelejtettem hogy az Apache-ban pont az volna a poén ;] hogy a digitális felderítő-rendszereinek köszönhetően az egyik leghasznosabb támogatóerője volna a szárazföldi csapatoknak/akár gerilláknak, ha rendszerbe állna.
    mj. pld. a (svéd) Arthur (?javítsatok ki ha rosszul emléxem) tüzérségi-radarnak is tudnék még örülni.

    "A holnap egy másik világ" -F15Charlie

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Van Der #822 üzenetére

    Jól mondod lényegében nincs semmink.
    De ettöl még még ha az eredeti ár 60%ba is kerülnek még akkor is én sokkal értelmesebb helyekre is el tudnám képzelni ezt a pénzt. Mondjuk ha az ingyen felkinált Leokat átvettük volna, személyzet kiképzése 10ed ennyiböl megoldható lett volna és máris lenne 100+ T72nél jóval korszerübb tankunk. De még ingyé se kellett. (Dara: ingyé volt?)
    Mondjuk tök8 mert HMnél ugyis mindent elloptak, ellopnak és el fognak lopni.

    "Jelenleg szerintem a legkomolyabb probléma hogy egy kibontakozó világválság :F közepén mi az adósságtörlesztgetésünkkel vagyunk elfoglalva , ahelyett hogy felfüggesztenénk azt, a "lehetetlen" körélményeket tekintetbe véve. Asszem ha csak 1 év szünet lenne a kifizetésben , max kapnánk egy szemöldök-ráncolást"

    btw abban a minutumban omlana össze a magyar gazdaság amikor ezt bevezetnék. Zseniális az 5leted! :C

    Egyébként akkor már az adóság eltörlésével/letagadásával is előállhatnánk.... :)

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák