Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNited

    őstag

    válasz crok #3388 üzenetére

    Igazad van, nem is téged fikáztalak hanem magam.
    Most is mire rájöttem mi a csoda az az USNF, eltellt kis idő. Sok meló, nyűg, család, az ember fáradt és türelme, felfogóképessége sincs. És amikor beszabadul a boltba, de nem tud fizetni, viszont ideje sincs molyolni...

    Az OTP dolgot elengedtem, nem fogok fagyasztgatni meg még egy appot tartani csak ez miatt (évente talán 2x használom, apám miatt, ez az alkalom most volt nemrég, remélem a következő odébb lesz). Majd ha nagyon kell, baszakodok vele, addig is hátha lesz jobb megokdás. Van amúgy másik app a telón amivel lehet jegelni, én a bloatware cuccokat azzal írtottam ki, ill azzal csinálok app mentéseket, miután meghalt a TiBa. Gondolom végszükség esetén az is jó lesz (NeoBackup).

    Ami jobban fáj, konkrétan égető probléma, az a Wallet (nincs fizikai kártyám). Sajnos a fix törlése se oldotta meg a problémát (volt restart). Azt se értem, miért veszi ki a pipát a denylistből újraindítás után, főleg hogy a logban írja hogy denylisten van az adott app. Mi lehet a következő lépés?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák