Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kushwavez

    Topikgazda

    válasz csattila01 #34184 üzenetére

    Ha ebből a kettőből én választanék akkor Cooler Master már csak azért mert ismertebb, meg így külsőre is prémiumabb. Én Modecom Volcano LanParty-t nézegettem még anno, csak az a baj, hogy addig nézegettem amíg teljesen ki nem ürült a készlet. pedig szerintem jól jártam volna vele.🤔
    Ahogy @tlac is írta szerintem nem lesz egyikkel sem probléma. Ez így a ritkábbnál is ritkább, hogy nem működik. Egyszerűen belefutottunk, paff. Max ha nem működik és online veszed, van 14 (ha jól emlékszem) napod visszaküldeni, vagy cserélni.
    De egyébként ha van valamelyik ismerősödnek Mac gépe akkor dugd rá és nézd meg ott is a jelenlegit.
    OpenCore driverek között mik vannak? Nálam a notimnál képes volt "befagyasztani" a billentyűzetemet egy bizonyos "Keyboard-Dxe.efi" vagy valami ilyesmi, sajnos annyira már nem emlékszem a nevére, de azt tudom, hogy boot-nál még működött, majd bootolás után nem lehetett használni. Fun fact, hogy még Windows alatt is befagyott. Az .efi driver törlése után minden normális volt, és biztosra is mentem, hogy az okozza.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo ThinkPad T440, Lenovo ThinkPad X1 Carbon 6th, Lenovo ThinkPad X1 Extreme 1st | macOS 13 

Új hozzászólás Aktív témák