Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    Topikgazda

    válasz Joshi #89 üzenetére

    Kerek mindenkit: release neveket (es a tobbit) csak privatban kozoljetek (ertheto okok miatt). Koszi

    En a GoT s08e03 DV mp4-et probaltam (volna) ujra a hetvegen, de ennel is megall az intronal, s egy stop, es ujra jatszas utan bele is fagyott ugyanott, csak a kikapcs/bekapcs segitett.

    > (#88) eric.cartman : (kár, hogy ilyenkor az Oppo nem tud kapásból HDR10+ -ra konvertálni, mert tudomásom szerint az ugyanazt nyújtja mint a DV - csak ingyenes)

    Mar egyszer jeleztem, hogy van kulonbseg, de ugy latszik nem erdekel :)

    > (#88) eric.cartman : Fontos, hogy nálam DV -> HDR10 konverzió van lejátszás közben ...

    Nincs ilyen, hogy "DV -> HDR10 konverzió": a DV adat (ha van, akkor) kulon video sav. Ha az adott eszkozok valamelyike nem tamogatja a lancban, akkor csak az alap HDR10 savot hasznaljak (azaz nincs semmifele konverzio).

    > (#87) Mulholland : megnéztem azt a "problémás" Tomb Rider" release-t. Nálam nincs semmilyen probléma az adott anyaggal V2 esetében

    AAC vagy AC3 hanggal? En AAC-vel (eredeti hang) neztem vegig, s ritkan akadt a kep, de tobbszor csuszott a hang.

    > (#87) Mulholland : hogyan is csatlakoztatod a tv-hez, milyen esetleges erősítővel. A tv típusa. Az hogyan veszi az infókat. Ha erősítő van közbeiktatva, az mit tud, hogyan kezeli a videokat. Használod e a másodlagos HDMI-t csak a hang számára. Ha hálozaton játszod le azt milyen módon teszed.

    Itt: LG B8 -ba megy a Yamaha RX-A870-es erositobol (direct mod) a video, ebbe megy egy PC es az m9702. PC-n Win10 es smb 1.0.

    Ha nalad jo, akkor orulok, de mint latod, majd mindenki masnal vannak gondok bizonyos allomanyokkal :) Es meg1x: itt ha (UHD) BD backup konyvtarbol jatszik, akkor nincs gaz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák