Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gooool

    őstag

    válasz Qru #167029 üzenetére

    Igen, bár ráfér egy gatyába rázás, szerintem olyan 90%-os most a blokk (sokat állt az utóbbi két évben és a szimmeringeknél igen szépen nyomja ki az olajat...).

    tboy93:
    Köszi! :R

    rbalint88:
    Köszönöm! Nem lesz turbó, maximum egy 2ZZ swap, de jó kis seggrakéta ez így is. :D

    vilike:
    Nem sperres, az most még csak az Emiksz privilégiuma, de úgy néztem ebbe se egy nagy tétel belepattintani, így lehet később kap, mert az nagyon sokat dobna rajta. :)

    focvis:
    Az, a hokedli ülések nagyon mások, mint a Mazdában, de épp emiatt jobbak is (barátnőm azóta is mondja, hogy ez milyen kényelmes :DDD ).

    tboldi:
    Megnézném, mert elég hátra tolni az üléseket, a kormány magasságban állítható, ahogy az ülés is, nagyobb a hely benne és sok centivel lentebb is ülsz. :K

    Szoszo94:
    Más színben meg sem vettem volna. :))
    Köszönöm szépen! :R

    grizlisandor:
    És gondolj bele itt, JNSZ megye alján hány ilyen van...sokan életükben nem láttak még MX5-öt sem, nem hogy MR2-őt. :DDD

    kisza25:
    Köszi! :R

    Montoya:
    Mindenképp.
    Akarok egy összehasonlító amatőr videót a két autóról, ugye most még egy ideig mindkettő adott lesz, és sokan kérték Miata Chaten, hogy örülnének neki. :)
    Nem tudok róla, hogy lett volna motorcsere vagy bármi rajta (a leírt jelzések nincsenek meg az adott helyeken), de számoltam a problémával, még 40 ezer km benne van egy felújításig (200k km körül jön elő, ahogy olvasgattam). :)

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák