Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz k1raly #83963 üzenetére

    Helló

    igen!! köszönöm az érdeklődést :) , Komplett firefoxos profillal egy másik gépre feltöltve elértem, kimentettem mindent amit kell!

    Nagyon mérges lettem utána, mert az egész cécót valami anomália okozta már megint.
    Röviden : lementve volt nálam 2 Metamask vissza állító kulcs is.
    Az első amit 99%-ra tudtam hogy kell nekem, azt beírtam és nem fogadta el, aztán beírtam még 2x és nem volt jó, aztán beírtam utoljára, átnéztem egyesével a szavakat meg mindent és egyszerűen nem fogadta el!!! (Telón is és gépen is próbáltam) Néztem is, hogy mi lehet a baj mert mindent jól csináltam, jól írtam be, a kulcs egy fényképen volt nem leírva, így nem lehetett ott sem ami eltérést okozhatott volna. NA de mivel ez nem működött, beírtam a másik visszaállító kulcsot, az bezzeg működött elsőre rögtön, csak akkor ugye jött az, hogy miért üres, amivel kapcsolatban ugye már írtam is ide.
    Szóval valami anomália megint jól megszívatott...

    Ugye kiderült a régi Firefox profilból sikeresen belépve, hogy mégis csak az első kulcs volt ami kell nekem, előre mentem a másik géphez, kinulláztam a metamaskot, beírtam megint azt amit előző este nem fogadott el se telón se gépen többször se.... és természetesen elsőre jó lett!!! :YSzóval csak a szokásos, velem mindig ilyen dolgok történnek.... a lehető legegyszerűbb, egy lépéses dolgok szo..atnak le.... :( :DDD

    Ez az év így kezdődött nekem, a semmiből lehalt a gépem de nagyon fura módon, több nap tesztelgetés után kiderült, hogy Tápegység hiba. Utána a másik gépem is megszívatott hasonló módon mint ez a metamask...

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák