Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz llacee #77387 üzenetére

    Szerintem az,hogy mit írnak egy dolog ,elvileg már decemberben si akartak egy nehézségi frissitést ami végül nem történt meg. Amit kiadtak hivatalosan,hogy jövő nyárig elvileg lehet túrni. Hogy utána mi lesz egy nagy kérdőjel, ha nem is indul el nyáron az eth 2.0 akkor sem garantált ,hogy nyár után még túrható marad az eth. Szóval túl sok a kérdőjel és túl nagy a rizikó.
    Minden esetre 1 kártyára jutó kibányászott eth mennyiség folyamatosan csökken ergo a megtérülése egyre lassabb.Én tuti nem fektetnék kártyába már max a 40xx szériába/rdna3 év végén és abból is csak 1 darabra ha esetleg addig még valami csóda folytán lehetne túrni.Szerintem jelenleg nagyobb üzlett venni etheriumot. Gondoljunk bele a jelenlegi árfolyamon 1 Eth vag ymég drágább egy 3090 es kártya. Ennyit a 120 Mh val nem kaparsz ki 1 év alatt sem.

    (130Mh kb 0,72 Eth 1 év alatt áram nélkül szóval 1,5-2 ével lehet számolni olcsobb kártya meg nem is igazán van már ami hasít)

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák