Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz -Skylake- #59583 üzenetére

    Nem az átmenéssel vagy a megértéssel van a baj.
    Én tökéletesen megértem amit mondasz.
    Azt is megértem és igazat adok benne, hogy valóban van olyan aki tények nélkül megalapozatlanul hirdeti az igét.
    (Aki mellesleg nem én vagyok, még ha a múltban volt is 1-2 ilyen hozzászólásom én mindig erősen jelzem, hogy az csak az én személyes véleményem, az én személyes tudásom alapján amit a napi szinten való folyamatos hírek és egyéb információkból rakok össze, tehát már van valamilyen alapja annak amit mondok)

    A másik meg annyi és itt szerintem offolható is a téma, hogy miért érzed azt, hogy neked kellene itt a fórumon megvédeni bárki vagyonát vagy bármilyét is attól, hogy a "kamu jövőbelátás" miatt éppen buknak e vagy sem.
    Igazat adok neked! Meg megértem. Csak azt nem értem, miért szívügyed a szentléleket játszanod itt (ami hosszú távon már átfordul zavaróba), mintsem letojni az egészet.
    Most nem azért, de az az ember aki egy fórumon, bármilyen random ember beböfögése után dönt ilyen anyagi témájú kérdésben, az meg is érdemli ha beszopja.
    A nyilvánvalóról beszélsz te is, én is a 2 oldalról. Amivel 3x mondom egyetértek és igazad is van.
    De nekem eddig úgy jött pedig le, az írásaid során, hogy ugyanolyan üveggömbből jósólósan nyilvánítod ki te is, hogy a crypto az csak bukó lehet.
    Tehát semmivel sem jobb/több/értékesebb a mondanivalód, csak te a másik oldalról közelíted meg.
    De akkor így tisztáztuk.
    Ennyi.
    :)
    Helló

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák