Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zizi123

    senior tag

    válasz almafa42 #17087 üzenetére

    Azert az 1BTC sem olyan rossz par nap alatt.
    De azert azt se felejtsuk el, hogy ezt az osszeget, amit te megkerestel, azt mas(ok) bebuktak.

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz almafa42 #17087 üzenetére

    Én pl. 1.3-at tettem be és 4-et vettem ki egy-egy kattintással. Szerintem simán tudtam volna venni 20x ennyit is hasonló áron a következő 10 napban kisebb-nagyobb darabokban anélkül, hogy megzavarom az akkori árat, és ha nem is egyben, de néhány csomagban felnyalták volna annyiért, amennyiért ezt eladtam. Ha jól rémlik csak Cryptsy-n 1000 BTC körül volt aznap a forgalom, 30 BTC 1-1 BTC-s ajánlatokban csepegtetve senkit sem zavart volna.

    Viszont az is biztos, hogy sokba kerül felverni egy ilyen coin árát. Ha csak saját magaddal kereskedsz egyre magasabb árfolyamon, akkor is sok a trade fee, de közben néha be-be nyelhetsz párszor néhány BTC-s kis szeretetcsomagot. (Hacsak nem kaptál valami spéci accot az exchange-től, ami kisebb a fee-t és magasabb szerver elérési prirotást biztosít. Vagy nem ülsz ott a szerverhez közeli irodában, mint admin. ;])

    Sajnáltam is, hogy nem volt több BTC-m, mikor még olcsó volt.
    Sőt, most is várom, hogy visszavásárolhatok-e 1000-ret 0.0027-en (hogy pont visszamaradjon az eredetileg betett BTC), amihez most már tényleg nem nyúlok egy jó darabig, akár pumpa, akár nem (most is azt hittem hamar leesik majd 0.0027-re, de még nem akaródzik neki, talán nem is fog, mert előbb kapják fel megint egy körre).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák