Hirdetés

  • BYD Dolphin menetpróba

    ma Sokkal kisebbnek tűnik, mint amekkora valójában, ezért aztán nem tűnik elég olcsónak. Pedig ez a hatótáv és felszereltség ennyiért elég gáláns.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Ultrakompakt mini PC az MSI ipari divíziójától

    ph A tenyerünkben kényelmesen elférő, 6 wattos CPU-val érkező modell kisebb irodákba vagy reklámfelületek vezérléséhez lehet alternatíva.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Na most kiderül mennyire nem értek a linuxhoz :D

    Történt az, hogy felraktam a legújabb ungoogled-chromium-ot innen: [link]
    Jelen pillanatban ez a 62-es verziót jelenti, eddig az 58-asat használtam.

    Viszont nem tudtam elindítani... Azt panaszkodta: "The SUID sandbox helper binary was found, but is not configured correctly. Rather than run without sandboxing I'm aborting now. You need to make sure that /usr/lib/chromium/chrome-sandbox is owned by root and has mode 4755."

    Régebben is gondban voltam a chmod-chown dolgokkal, de ezt most abszolút nem tudtam értelmesen megoldani... A megoldás az volt ugye mégis, hogy $ sudo 4755 /usr/lib/chromium/chrome-sandbox

    Így már elindult (az 58-asnak amúgy nem volt anno ilyen baja).

    Na de, ezt hogy kellett volna root alól? :B Mivel ugye alapból nem használok sudo-t...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák