Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skullwipe

    senior tag

    válasz ArthurShelby #60478 üzenetére

    Igazi n00bként ne is hallgas rám, de én ahogy olvasgattam, azóta se nagyon, de ha rá keresel fogsz róluk részletesebb infót találni. De a lényeg, hogy én is win nézetből tekintek ezekre, és egész alacsony gépigény, meg jó kis felület, egész jó találásban, meg nem tudom még mi alapján, de ezek tűntek fel jobban, már jó sok mindent kipróbálgattam pedig, szóval esetleg próba szemcsere.
    Arch vonalon egész jó ahogy próbálgattam, és nem nagyon ajánlja senki biztos meg van az oka: [ArcoLinux]
    Debian vonalon viszont ez nekem nagyon bejött Xfce, nagyon vagányan be lehet állítani mindent, iszonyat részletesen, de egyben átlátható szerintem: [MX Linux]. A vicc, hogy én már kérdeztem a topikban hogy esetleg cél tudatosan felépíteni egy disztrót egy adott szoftver futtatására, erre ezt a kis mx-et kipróbáltam, és rögtön ment is rajta a játék pedig semmit nem csináltam, eddig semmivel nem futott egyből, és fogalmam sincs miért nem elég sehol amit itt rögtön bejött, hogy futtathatóság engedélyezése. (Megtévesztő, de nem az asztalról fut, csak nem töröltem semmit)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák