Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • demars

    addikt

    válasz sonar #4859 üzenetére

    ez bizony nem jó hír számomra... először meg kellene tanulnom kezelni az alapvető dolgokat. Minimális fogalmam van a dologról, egy hasznos oldalt találtam, ahol leírták, h mit miért s hogyan kell csinálni, de csak dióhéjban.
    Legutolsó gondolatom az volt nemrég (kb 1 órája), várnom kellene ezzel a linux kipróbálással, mivel júniusban diplomázok, s előtte azért illene megcsinálnom a diplomamunkámat is... félig kész, sok adat, képlet, excel táblázat (grafikonok, egyenletek, képletek, számolás... oldalakon keresztül). Ezek után, amit írtál nem merek most váltani. Gyorsan tanulok, de azért ennyire nem :DDD
    Pár éve (anno elsős koromban talán), volt olyan tárgyam, h programozás alapjai.. volt ott C nyelv, meg borlandC, C++, stb. Kellett fordíttatni is, tehát értem nagyjából a linux elvét, meg felépítését... de úgy érzem, h nincs most ennyi időm. Reméltem egyszerűbben megúszom az átállást.
    Köszönöm az infót!
    Üdv: demars

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák